FIRST TEAM

Amy Dilk, 5-10, Sr., Carmel

Angel Baker, 5-8, Sr., Pike

Emily Kiser, 6-3, Sr., Noblesville

Kayana Traylor, 5-9, Sr., Martinsville

Katlyn Gilbert, 5-10, Sr., Heritage Christian

SECOND TEAM

Shaila Beeler, 5-8, Jr., Warren Central

Mackenzie Blazek, 6-3, Sr., Whiteland

Maddie Nolan, 5-9, Jr., Zionsville

Leigha Brown, 6-1, Sr., DeKalb

Cassidy Hardin, 5-10, Sr., Center Grove

THIRD TEAM

Rikki Harris, 5-11, Jr., Indianapolis North Central

Jenasae Bishop, 5-8, Sr., East Chicago Central

Nia Clark, 5-8, Sr., Ben Davis

Kendall Bostic, 6-1, Soph., Northwestern

Jorie Allen, 6-1, Jr., Bedford North Lawrence

HIGH HONORABLE MENTION:

Kyra Whitaker, Greensburg; Lilly Hatton, North Harrison; Madison Layden, Northwestern; Daijah Smith, Gary Lighthouse; Tomi Taiwo, Carmel; Ella Collier, Danville; Rachel Stewart, Eastern (Pekin); Hannah Woldford, Providence; Anna Newman, Evansville North; Emma Nolan, Marquette Catholic; Makinzi Meurer, North Knox; Cassidy Crawford, Tipton; Cameron Cardenas, Beech Grove; Lilly Simon, Jac-Cen-Del; Grace Waggoner, Vincennes Rivet; Baylee Rohlfing, Batesville; Tai-Yanna Jackson, East Chicago Central; Sydney Parrish, Hamilton Southeastern; Abby Wahl, Heritage Hills; Riley Ott, LaPorte; Sophie Nolan, Marquette Catholic; Hannah Noveroske, Michigan City; Reeva Hammelman, North Knox; Kiare Young, Princeton; Maya Chandler, Triton Central; Cyndi Dodd, Warren Central; Carissa Garcia, Fort Wayne Concordia; Ellen Ross, Fort Wayne Dwenger; Keya Patton, Indianapolis Cathedral; Trinity Brady, Lawrence North; Juliana Kemper, Lawrenceburg; Cameron Tabor, New Castle; Lilliann Frasure, North Judson; Michaela White, Pike; Madison Jones, Western Boone; Maddie Lawrence, Winchester.

HONORABLE MENTION:

Ali Cranston, Angola; Hannah Knoll, Angola; Katie Giller, Beech Grove; Emma Fisher, Benton Central; Addy Blackwell, Bloomington South; Karlee Feldman, Bremen; Ally Becki, Brownsburg; Kelli Damman, Carroll (Fort Wayne); Olivia Bryant, Cascade; Jalaya Dowell, Castle; Chloe Mills, Castle; Meleah Leatherman, Central Noble; Samantha Matthews, Charlestown; Tatum Neal, Clinton Prairie; Jenna Borger, Columbus North; Mikayla Cleary, Covenant Christian (Indianapolis); Addy Simpson, Crawford County; Katherine Lang, Delphi; Hailey Holliday, Eastern (Greentown); Cydney Lapczynski, Elkhart Memorial; Sierra Peete, Elkhart Memorial; Sofia Rickers, Evansville Memorial; Erica Zook, Fairfield; Toni Grace, Fishers; Olivia Sterba, Fort Wayne Dwenger; Taniece Chapman, Fort Wayne South; Hailee Robbins, Franklin Community; Sydney Tucker, Frankton; Destyne Knight, Frankton; Katelynn Hall, Frontier; Dash Shaw, Gary West; Tabby Klem, Gibson Southern; Alexis Meed, Greenwood Christian Academy; Amaya Hamilton, Hamilton Southeastern; Sydney Jacobsen, Harrison (West Lafayette); Sydney Graber, Homestead; Sylare Starks, Homestead; Rylee Morris, Indianapolis Lutheran; Ajah Stallings, Indianapolis North Central; Savaya Brockington, Indianapolis North Central; Jenna Purichia, Indianapolis Ritter; Nan Garcia, Jeffersonville; Lindsey Simpson, Knox; Kiara Lewis, Lafayette Jefferson; Lauren Ladowski, Lake Central; Bree Boles, Lapel; Vanessa Shafford, Linton-Stockton; Tyanna Graber, Loogootee; Meghan Urbanski, Mishawaka Marian; Jordyn Barga, Monroe Central; Kelsy Taylor, New Albany; Rachel Shroyer, North Central (Farmersburg); Cali Nolot, North Harrison; Madeline Schumacher, North Judson; Maci Heimlich, North White; Brooke McKinley, Northridge; Morgan Litwiller, Northridge; Mackenzie Bergman, NorthWood; Maddy Payne, NorthWood; Savannah Feenstra, NorthWood; Logan Rowles, Norwell; Jacqlyn Rice, Paoli; Sara Doi, Penn; Kinnidy Garrard, Pike; Samantha Olinger, Plainfield; Lucy Carrigan, Rising Sun; Audrey Reed, Sheridan; Asia Strong, South Bend Riley; Ally Davis, South Central (Elizabeth); Jaimie Diedam, South Newton; Lillie Stein, South Putnam; Hannah Lindsey, Speedway; Maddie Barnes, Speedway; Jewel McCormick, Springs Valley; Kendall Fisher, Tindley; Skye Williams, Tindley; Payton Moore, Tri; Tenleigh Phelps, Triton Central; Lindsey Syrek, University; Natalie Nickless, University; Alison Hein, Vincennes Lincoln; K’ja Talley, Warren Central; Lauren Burns, West Noble; Madison Schermerhorn, West Noble; Chelsea Carter, West Washington; Rian Russell, West Washington; Delaney Richason, Zionsville; Katey Richason, Zionsville; Megan Sheridan, Zionsville.