FIRST TEAM

 

Romeo Langford, 6-5, Sr., New Albany

 

Robert Phinisee, 6-1, Sr., McCutcheon

 

Eric Hunter, 6-3, Sr., Tindley

 

Aaron Henry, 6-5, Sr., Ben Davis

 

Mekhi Lairy, 5-9, Sr., Evansville Bosse

 

SECOND TEAM

 

Trayce Jackson-Davis, 6-9, Jr., Center Grove

 

Damezi Anderson, 6-7, Sr., South Bend Riley

 

Keion Brooks, 6-8, Jr., Fort Wayne North

 

Hayden Langkabel, 6-0, Sr., Morristown

 

Mason Gillis, 6-7, Jr., New Castle

 

THIRD TEAM

 

Isaiah Thompson, 6-0, Jr., Zionsville

 

David Bell, 6-2, Jr., Warren Central

 

Sean East, 6-0, Sr., New Albany

 

Kevin Easley, 6-7, Sr., Lawrence North

 

Chance Coyle, 6-4, Sr., Bloomington South

 

HIGH HONORABLE MENTION

Alec Burton, Danville; Jalen Moore, Cloverdale; Trey Galloway, Culver Academy; John Michael Mulloy, Carmel; Armaan Franklin, Indianapolis Cathedral; Brandon Newman, Valparaiso; Gavin Bizeau, Plainfield; Tyler Watson, Tri-West; Spencer Ballinger, Oak Hill; D’Avion Washington, Terre Haute South; Colin York, Greencastle; Jarron Coleman, Indianapolis Cathedral; Alex Hemenway, Castle; Luke Gohmann, Floyd Central; Derrick Briscoe, Indianapolis Attucks; Chandler Pitts, Maconaquah; Craig Porter, Terre Haute South; Dean Tate, Warren Central; Cameron Alford, Brownsburg; Spencer Pettit, Covington; Austin Boucher, Fort Wayne North; Asher Blum, Fort Wayne South; Chaz Birchfield, Hamilton Southeastern; Anthony Barnard, Kokomo; Johnny Barnard, Merrillville; Carson Blair, Southwood; Jaylin Chinn, Evansville Bosse; Cobie Barnes, Floyd Central; Carson Barrett, Lafayette Central Catholic; Eli Streeval, Morristown; Luke Bumbalough, New Castle; Logan Blake, Tri-West; Robin Duncan, Evansville Harrison; DeAndre Gholston, Gary 21st Century; Christian Harvey, Richmond; Zach Kuhn, Shelbyville.

HONORABLE MENTION:

Keegan O’Neill, Barr-Reeve; Brayton Bailey, Bedford North Lawrence; Dawand Jones, Ben Davis; Luke Brown, Blackford; J.D. Hoover, Blackford; Anthony Leal, Bloomington South; Langston Stalling, Bowman Academy; Andrew Owens, Carmel; Luke Heady, Carmel; Arius Jones, Carroll (Fort Wayne); Christian Stewart, Clarksville; Collin Stroup, Clinton Prairie; Garrett Silcott, Connersville; Cameron Harris, Crawfordsville; Ethan Brittain-Watts, Culver Academy; Deontae Craig, Culver Academy; Connor Jones, Danville; Ali Ali, East Noble; Addison True, Eastern Hancock; D’Angelo Ware, Evansville Bosse; Nathan Fleenor, Evansville Harrison; Sam Englert, Forest Park; Jalan Mull, Fort Wayne Blackhawk; Frankie Davidson, Fort Wayne Blackhawk; Caleb Furst, Fort Wayne Blackhawk; Craig Young, Fort Wayne Wayne; Landon Weins, Frankton; Kayden Key, Frankton; Rylan Detling, Frankton; Andrew Welage, Greensburg; Jeffrey Reynolds, Greenwood; Nick Walker, Henryville; Myja White, Indianapolis Brebeuf; Caleb Brown, Indianapolis Broad Ripple; Tony Hopkins, Indianapolis Howe; Manual Brown, Indianapolis Scecina; Makylin Brown, Indianapolis Scecina; Bailey Falkenstein, Jeffersonville; Luke Richardson, Lapel; Jared Hankins, Lawrence North; Jaylen Washington, Lebanon; Sam Skaggs, Logansport; Jalen Blackmon, Marion; Colin Kenney, Marquette Catholic; Israel Nash, Monroe Central; Justin Clary, North Montgomery; Brigham Booe, Northview; Tayson Parker, Northwestern; Caleb Middlesworth, Oak Hill; Noah Applegate, Penn; Bryant Nalley, Pike Central; Landon Newnum, Rockville; Brock Bowlus, Seeger; Shamar Dillard, South Bend Riley; Cory McKinney, South Bend Washington; Demarcus Vaughn, South Bend Washington; Cam Chadd, Southmont; Tyler Kramer, Southwestern (Hanover); Peyton Trexler, Southwood; Dallas Holmes, Southwood; Braeden Beard, Tell City; Carson Dolezal, Tipton; Joel Quasebarth, Twin Lakes; Peyton West, Wapahani; Jakobie Robinson, Warren Central; Matt Krause, West Lafayette; Benito Munoz, Harrison (West Lafayette); Elijah Hales, Westview; Paxon Bartley, Wood Memorial; Nathan Childress, Zionsville; Riley Bertram, Zionsville.