INDIANA BOYS BASKETBALL SECTIONAL PAIRINGS

CLASS 4A

GARY WEST

1              Tue        Hammond Morton [8-13] vs. Highland [12-10]

2              Wed      Merrillville [8-10] vs. Gary West [16-3]

3              Wed      East Chicago Central [6-12] vs. Lake Central [13-7]

4              Fri           Munster [15-5] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

CHESTERTON

1              Tue        Hobart [3-13] vs. Portage [6-13]

2              Tue        Valparaiso [17-4] vs. Chesterton [16-5]

3              Fri           Lowell [11-8] vs. Winner Game 1

4              Fri           Crown Point [10-3] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

PLYMOUTH

1              Tue        Culver Academy [5-3] vs. Michigan City [12-9]

2              Wed      LaPorte [5-16] vs. Mishawaka [14-5]

3              Wed      South Bend Adams [20-1] vs. Plymouth [2-17]

4              Fri           South Bend Riley [16-6] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

ELKHART

1              Tue        Penn [8-10] vs. Goshen [7-14]

2              Tue        Concord [9-9] vs. Elkhart [11-10]

3              Fri           Northridge [16-4] vs. Winner Game 1

4              Fri           Warsaw [15-7] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

EAST NOBLE

1              Tue        Carroll (Fort Wayne) [15-6] vs. Fort Wayne Northrop [5-11]

2              Tue        DeKalb [8-10] vs. Fort Wayne Snider [10-10]

3              Fri           Fort Wayne North [11-9] vs. Winner Game 1

4              Fri           East Noble [7-13] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

FORT WAYNE WAYNE

1              Tue        Huntington North [11-6] vs. Homestead [22-0]

2              Tue        Fort Wayne Wayne [6-15] vs. Columbia City [7-12]

3              Fri           Fort Wayne South [7-11] vs. Winner Game 1

4              Fri           New Haven [13-6] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

MARION

1              Tue        Lafayette Jeff [19-2] vs. Marion [11-9]

2              Tue        Logansport [11-9] vs. Kokomo [6-14]

3              Fri           Harrison (West Lafayette) [12-9] vs. Winner Game 1

4              Fri           McCutcheon [15-2] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CARMEL

1              Tue        Fishers [13-5] vs. Hamilton Southeastern [10-9]

2              Tue        Westfield [15-4] vs. Zionsville [14-7]

3              Fri           Carmel [19-2] vs. Winner Game 1

4              Fri           Noblesville [10-10] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

RICHMOND

1              Tue        Muncie Central [0-17] vs. Anderson [9-9]

2              Wed      Mount Vernon (Fortville) [13-6] vs. Richmond [8-9]

3              Wed      New Palestine [14-7] vs. Greenfield-Central [13-8]

4              Fri           Pendleton Heights [7-13] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

INDIANAPOLIS TECH

1              Tue        Indianapolis Attucks [17-5] vs. Indianapolis Tech [11-10]

2              Wed      Indianapolis Cathedral [18-2] vs. Lawrence North [21-2]

3              Wed      Lawrence Central [11-8] vs. Warren Central [17-6]

4              Fri           North Central (Indianapolis) [11-9] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

DECATUR CENTRAL

1              Tue        Indianapolis Roncalli [8-12] vs. Southport [3-15]

2              Tue        Pike [10-9] vs. Perry Meridian [12-7]

3              Fri           Ben Davis [11-11] vs. Winner Game 1

4              Fri           Decatur Central [8-12] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

AVON

1              Tue        Mooresville [10-10] vs. Brownsburg [11-8]

2              Tue        Terre Haute North [12-9] vs. Plainfield [19-2]

3              Fri           Terre Haute South [4-17] vs. Winner Game 1

4              Fri           Avon [4-14] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

WHITELAND

1              Tue        Greenwood [14-5] vs. Franklin [7-13]

2              Tue        Franklin Central [8-12] vs. Center Grove [11-6]

3              Fri           Whiteland [12-7] vs. Winner Game 1

4              Fri           Shelbyville [6-12] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

BLOOMINGTON SOUTH

1              Tue        Bloomington South [18-4] vs. East Central [12-9]

2              Tue        Bloomington North [11-2] vs. Columbus North [11-4]

3              Fri           Martinsville [3-17] vs. Winner Game 1

4              Fri           Columbus East [1-16] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

SEYMOUR

1              Tue        Bedford North Lawrence [9-10] vs. Seymour [10-9]

2              Tue        Jennings County [10-9] vs. Jeffersonville [10-6]

3              Fri           New Albany [15-6] vs. Winner Game 1

4              Fri           Floyd Central [12-5] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

EVANSVILLE NORTH

1              Tue        Castle [9-5] vs. Evansville North [13-6]

2              Tue        Evansville Central [4-12] vs. Jasper [5-15]

3              Fri           Evansville Reitz [13-3] vs. Winner Game 1

4              Fri           Evansville Harrison [10-7] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CLASS 3A

CALUMET

1              Tue        Griffith [5-14] vs. Hammond Gavit [0-13]

2              Fri           Lighthouse CPA [3-12] vs. Calumet [10-8]

3              Fri           Hammond [14-1] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

NEW PRAIRIE

1              Tue        Knox [9-11] vs. Hanover Central [12-6]

2              Tue        Wheeler [0-11] vs. New Prairie [15-6]

3              Fri           Kankakee Valley [7-13] vs. Winner Game 1

4              Fri           River Forest [6-10] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

SOUTH BEND WASHINGTON

1              Tue        South Bend Washington [4-16] vs. Jimtown [4-17]

2              Tue        South Bend Clay [4-18] vs. Mishawaka Marian [16-3]

3              Fri           John Glenn [17-4] vs. Winner Game 1

4              Fri           South Bend St. Joseph [15-4] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

TWIN LAKES

1              Tue        Northwestern [2-10] vs. Peru [14-6]

2              Wed      Benton Central [8-10] vs. Twin Lakes [16-4]

3              Wed      Western [15-6] vs. West Lafayette [5-10]

4              Fri           Maconaquah [10-10] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

WEST NOBLE

1              Tue        Tippecanoe Valley [6-14] vs. Wawasee [9-11]

2              Fri           West Noble [10-9] vs. Lakeland [9-10]

3              Fri           NorthWood [11-8] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

WOODLAN

1              Tue        Fort Wayne Concordia [7-12] vs. Woodlan [9-9]

2              Wed      Fort Wayne Luers [7-13] vs. Garrett [2-14]

3              Wed      Leo [18-2] vs. Angola [11-11]

4              Fri           Fort Wayne Dwenger [10-9] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

MISSISSINEWA

1              Tue        Oak Hill [10-10] vs. Mississinewa [14-7]

2              Tue        Bellmont [14-6] vs. Eastern (Greentown) [11-8]

3              Fri           Heritage [10-8] vs. Winner Game 1

4              Fri           Norwell [8-12] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

NEW CASTLE

1              Tue        Hamilton Heights [13-4] vs. Yorktown [13-6]

2              Tue        Jay County [7-8] vs. Delta [14-4]

3              Fri           Muncie Burris [8-8] vs. Winner Game 1

4              Fri           New Castle [6-14] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

FRANKFORT

1              Tue        Tri-West [7-8] vs. Frankfort [9-9]

2              Wed      Danville [14-3] vs. Crawfordsville [11-5]

3              Wed      North Montgomery [2-11] vs. Greencastle [17-6]

4              Fri           Monrovia [5-12] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

OWEN VALLEY

1              Tue        Brown County [1-11] vs. Edgewood [12-9]

2              Wed      West Vigo [9-10] vs. Northview [13-6]

3              Wed      Owen Valley [9-7] vs. Brownstown Central [10-6]

4              Fri           South Vermillion [7-12] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

LEBANON

1              Tue        Brebeuf Jesuit [13-8] vs. Indianapolis Manual [8-11]

2              Tue        Indianapolis Shortridge [7-15] vs. Lebanon [9-14]

3              Fri           Indianapolis Chatard [7-12] vs. Winner Game 1

4              Fri           Guerin Catholic [17-3] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

BEECH GROVE

1              Tue        Beech Grove [14-5] vs. Indianapolis Washington [8-12]

2              Tue        Indianapolis Herron [13-8] vs. Indian Creek [8-12]

3              Fri           Indianapolis Ritter [8-11] vs. Winner Game 1

4              Fri           Speedway [6-10] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

GREENSBURG

1              Tue        South Dearborn [9-11] vs. Lawrenceburg [11-10]

2              Wed      Franklin County [7-11] vs. Batesville [6-14]

3              Wed      Greensburg [15-3] vs. Rushville [1-17]

4              Fri           Connersville [14-7] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

CHARLESTOWN

1              Tue        Silver Creek [16-4] vs. Corydon Central [8-12]

2              Wed      Madison [13-7] vs. Salem [3-16]

3              Wed      Scottsburg [4-16] vs. Charlestown [7-8]

4              Fri           North Harrison [17-3] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

WASHINGTON

1              Tue        Washington [5-11] vs. Sullivan [16-2]

2              Fri           Pike Central [2-15] vs. Vincennes Lincoln [1-14]

3              Fri           Princeton [11-4] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

BOONVILLE

1              Tue        Heritage Hills [15-3] vs. Evansville Memorial [7-9]

2              Tue        Boonville [1-10] vs. Mount Vernon (Posey) [9-8]

3              Fri           Evansville Bosse [15-4] vs. Winner Game 1

4              Fri           Gibson Southern [3-9] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CLASS 2A

WHITING

1              Tue        Hammond Noll [2-14] vs. Marquette Catholic [14-7]

2              Wed      Andrean [11-4] vs. Bowman Academy [8-11]

3              Wed      Illiana Christian [15-5] vs. Lake Station [11-9]

4              Fri           Whiting [3-12] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

NORTH JUDSON

1              Tue        Boone Grove [12-6] vs. South Bend Career [5-15]

2              Wed      North Judson [5-11] vs. Westville [10-9]

3              Wed      Hebron [8-11] vs. LaVille [12-8]

4              Fri           South Central (Union Mills) [12-8] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

WESTVIEW

1              Tue        Eastside [13-6] vs. Fairfield [1-16]

2              Wed      Prairie Heights [3-17] vs. Churubusco [16-3]

3              Wed      Central Noble [20-1] vs. Westview [16-4]

4              Fri           Bremen [8-11] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

BLUFFTON

1              Tue        Whitko [12-7] vs. Wabash [4-15]

2              Tue        Fort Wayne Blackhawk [19-3] vs. Bluffton [7-12]

3              Wed      Fort Wayne Canterbury [2-13] vs. South Adams [13-7]

4              Wed      Adams Central [8-12] vs. Manchester [11-7]

5              Fri           Winner Game 1 vs. Winner Game 2

6              Fri           Winner Game 3 vs. Winner Game 4

7              Sat          Winner Game 5 vs. Winner Game 6

DELPHI

1              Tue        Lewis Cass [11-9] vs. Winamac [6-14]

2              Tue        Delphi [3-12] vs. North Newton [12-6]

3              Fri           Rensselaer Central [10-9] vs. Winner Game 1

4              Fri           Rochester [15-1] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

FOUNTAIN CENTRAL

1              Tue        Fountain Central [9-11] vs. Seeger [6-11]

2              Tue        Clinton Prairie [12-6] vs. Carroll (Flora) [19-1]

3              Fri           Rossville [15-5] vs. Winner Game 1

4              Fri           Western Boone [4-13] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

BLACKFORD

1              Tue        Eastbrook [5-14] vs. Sheridan [11-8]

2              Tue        Madison-Grant [18-3] vs. Blackford [17-4]

3              Fri           Taylor [10-11] vs. Winner Game 1

4              Fri           Tipton [8-12] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

ELWOOD

1              Tue        Wapahani [15-6] vs. Winchester [15-6]

2              Wed      Monroe Central [12-7] vs. Frankton [12-9]

3              Wed      Alexandria [5-15] vs. Elwood [2-19]

4              Fri           Lapel [7-13] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

SHENANDOAH

1              Tue        Union County [9-12] vs. Knightstown [0-17]

2              Tue        Hagerstown [4-16] vs. Eastern Hancock [16-4]

3              Wed      Northeastern [17-3] vs. Centerville [6-12]

4              Wed      Cambridge City Lincoln [7-12] vs. Shenandoah [19-3]

5              Fri           Winner Game 1 vs. Winner Game 2

6              Fri           Winner Game 3 vs. Winner Game 4

7              Sat          Winner Game 5 vs. Winner Game 6

HERITAGE CHRISTIAN

1              Tue        Heritage Christian [9-8] vs. University [13-5]

2              Tue        Indianapolis Scecina [6-13] vs. Covenant Christian [18-4]

3              Fri           Irvington Prep Academy [0-3] vs. Winner Game 1

4              Fri           Park Tudor [9-6] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CLOVERDALE

1              Tue        Cloverdale [9-10] vs. Parke Heritage [20-3]

2              Wed      South Putnam [2-12] vs. North Putnam [15-6]

3              Wed      Riverton Parke [9-7] vs. Cascade [4-13]

4              Fri           Southmont [10-8] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

MILAN

1              Tue        South Ripley [19-1] vs. North Decatur [4-16]

2              Fri           Milan [10-9] vs. Triton Central [9-8]

3              Fri           South Decatur [12-7] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

SOUTHWESTERN (HANOVER)

1              Tue        Southwestern (Hanover) [16-4] vs. Switzerland County [3-18]

2              Tue        Austin [3-14] vs. Providence [9-8]

3              Fri           Henryville [12-10] vs. Winner Game 1

4              Fri           Clarksville [9-10] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

PAOLI

1              Tue        Eastern (Pekin) [8-12] vs. Perry Central [15-6]

2              Fri           Crawford County [3-11] vs. Paoli [13-4]

3              Fri           Tell City [8-9] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

EASTERN GREENE

1              Tue        South Knox [9-10] vs. Linton-Stockton [18-4]

2              Fri           North Knox [10-10] vs. Mitchell [3-11]

3              Fri           Eastern Greene [10-9] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

SOUTHRIDGE

1              Tue        Evansville Mater Dei [10-8] vs. Southridge [11-10]

2              Tue        Forest Park [15-5] vs. South Spencer [15-4]

3              Fri           North Posey [10-6] vs. Winner Game 1

4              Fri           Tecumseh [7-10] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CLASS 1A

KOUTS

1              Tue        Covenant Christian (DeMotte) [5-14] vs. Washington Twp. [12-6]

2              Tue        Kouts [21-2] vs. Hammond Science & Tech [2-12]

3              Fri           Gary 21st Century [5-13] vs. Winner Game 1

4              Fri           Morgan Twp. [9-6] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CULVER

1              Tue        Argos [15-4] vs. LaCrosse [4-14]

2              Tue        West Central [0-16] vs. Triton [14-5]

3              Fri           Culver [7-12] vs. Winner Game 1

4              Fri           Oregon-Davis [6-9] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

BETHANY CHRISTIAN

1              Tue        Hamilton [1-15] vs. Lakewood Park [6-12]

2              Fri           Bethany Christian [10-11] vs. Elkhart Christian [7-12]

3              Fri           Fremont [7-11] vs. Winner Game 1

4              Sat          Winner Game 2 vs. Winner Game 3

TRI-COUNTY

1              Tue        Caston [6-15] vs. South Newton [4-12]

2              Tue        Pioneer [7-11] vs. Frontier [6-9]

3              Fri           Tri-County [3-13] vs. Winner Game 1

4              Fri           North White [12-8] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

NORTH MIAMI

1              Tue        Southwood [10-10] vs. Southern Wells [2-17]

2              Tue        Lakeland Christian [9-9] vs. Smith Academy [2-13]

3              Fri           North Miami [5-14] vs. Winner Game 1

4              Fri           Northfield [6-14] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

ATTICA

1              Tue        Clinton Central [3-15] vs. Faith Christian [6-14]

2              Tue        Attica [2-14] vs. North Vermillion [1-13]

3              Fri           Lafayette Central Catholic [6-9] vs. Winner Game 1

4              Fri           Covington [10-6] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

WES-DEL

1              Tue        Wes-Del [9-10] vs. Liberty Christian [13-8]

2              Tue        Daleville [6-10] vs. Tri-Central [9-10]

3              Fri           Anderson Prep Academy [3-16] vs. Winner Game 1

4              Fri           Cowan [10-8] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

RANDOLPH SOUTHERN

1              Tue        Tri [4-15] vs. Union (Modoc) [3-15]

2              Tue        Seton Catholic [6-8] vs. Randolph Southern [6-12]

3              Fri           Blue River [12-10] vs. Winner Game 1

4              Fri           Union City [6-13] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

CLAY CITY

1              Tue        White River Valley [1-19] vs. Bloomington Lighthouse [3-16]

2              Wed      Eminence [6-13] vs. North Central (Farmersburg) [12-9]

3              Wed      Clay City [2-11] vs. Bloomfield [12-7]

4              Fri           Shakamak [7-9] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

INDIANAPOLIS METROPOLITAN

1              Tue        Indianapolis International [7-8] vs. Bethesda Christian [13-6]

2              Tue        Traders Point Christian [8-12] vs. Indiana Math & Science [10-9]

3              Fri           Indianapolis Metropolitan [10-13] vs. Winner Game 1

4              Fri           Indiana Deaf [3-15] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

INDIANAPOLIS LUTHERAN

1              Tue        Indianapolis Tindley [13-9] vs. Greenwood Christian [12-7]

2              Wed      Victory College Prep [2-8] vs. Providence Cristo Rey [3-16]

3              Wed      Christel House Academy [8-10] vs. Indianapolis Lutheran [18-3]

4              Fri           Central Christian [9-12] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

SOUTHWESTERN (SHELBYVILLE)

1              Tue        Oldenburg Academy [6-9] vs. Morristown [17-4]

2              Wed      Waldron [3-17] vs. Rising Sun [5-9]

3              Wed      Hauser [8-11] vs. Southwestern (Shelbyville) [7-9]

4              Fri           Jac-Cen-Del [14-6] vs. Winner Game 1

5              Fri           Winner Game 2 vs. Winner Game 3

6              Sat          Winner Game 4 vs. Winner Game 5

BORDEN

1              Tue        Rock Creek Academy [11-9] vs. Christian Academy [6-14]

2              Tue        New Washington [9-13] vs. Lanesville [13-7]

3              Fri           Borden [11-10] vs. Winner Game 1

4              Fri           South Central (Elizabeth) [2-15] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

WEST WASHINGTON

1              Tue        West Washington [8-10] vs. Shawe Memorial [1-16]

2              Tue        Crothersville [3-16] vs. Trinity Lutheran [7-13]

3              Fri           Medora [3-16] vs. Winner Game 1

4              Fri           Edinburgh [16-5] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

NORTH DAVIESS

1              Tue        Orleans [15-4] vs. Shoals [10-9]

2              Tue        Barr-Reeve [20-2] vs. Washington Catholic [0-13]

3              Fri           Loogootee [17-3] vs. Winner Game 1

4              Fri           North Daviess [18-3] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4

WOOD MEMORIAL

1              Tue        Wood Memorial [5-11] vs. Cannelton [6-10]

2              Tue        Evansville Day [8-5] vs. Northeast Dubois [8-13]

3              Fri           Vincennes Rivet [4-9] vs. Winner Game 1

4              Fri           Springs Valley [9-12] vs. Winner Game 2

5              Sat          Winner Game 3 vs. Winner Game 4