INDIANA HIGH SCHOOL FOOTBALL SCHEDULE

THURSDAY

ALL TIMES EASTERN

West Central                      at            North Newton                                                  7:30 pm

FRIDAY

ALL TIMES EASTERN

Andrean                              at            Highland                                                             8:00 pm              

Attica                                    at            Fountain Central                                              7:00 pm              

Bedford North Lawrence at          Seymour                                                             7:00 pm              

Benton Central                  at            Twin Lakes                                                         7:00 pm              

Blackford                             at            Madison-Grant                                                7:00 pm              

Bloomington South         at            Terre Haute South                                          7:30 pm              

Bluffton                               at            Jay County                                                         7:00 pm              

Boonville                             at            Linton-Stockton                                                7:30 pm              

Brebeuf Jesuit                   at            Culver Academy                                              7:30 pm              

Bremen                                 at            Jimtown                                                              7:00 pm              

Brown County                   at            West Vigo                                                           7:00 pm              

Calumet Christian             at            Bowman Academy                                         8:00 pm               Gary West

Carroll (Flora)                    at            Eastern (Greentown)                                    7:00 pm              

Carroll (Fort Wayne)       at            Fort Wayne Dwenger                                    7:00 pm              

Cascade                               at            Indianapolis Lutheran                                   7:00 pm              

Castle                                    at            Vincennes Lincoln                                           7:30 pm              

Center Grove                     at            North Central (Indianapolis)                       7:00 pm              

Central Noble                    at            Fremont                                                             7:00 pm              

Christel House Manual   at            Phalen Academy                                             7:00 pm              

Churubusco                        at            Prairie Heights                                                  7:00 pm              

Cincinnati Country Day (Ohio) at Park Tudor                                                        7:00 pm              

Clinton Central                  at            Hagerstown                                                      7:30 pm              

Clinton Prairie                    at            Sheridan                                                             7:00 pm              

Concord                               at            Goshen                                                                7:00 pm              

Connersville                       at            Rushville                                                             7:00 pm              

Covenant Christian          at            Indianapolis Tindley                                       7:00 pm  INDIANA SRN            

Covington                           at            Seeger                                                                 7:00 pm              

Crawfordsville                   at            Southmont                                                        7:00 pm              

Crown Point                       at            Portage                                                                8:00 pm              

Danville                                 at            Tri-West                                                              7:00 pm              

Decatur Central                 at            Mooresville                                                       7:00 pm              

DeKalb                                  at            Columbia City                                                   7:00 pm              

Delta                                     at            Mount Vernon (Fortville)                             7:30 pm      INDIANA SRN        

East Central                        at            Batesville                                                            7:00 pm              

East Chicago Central       at            Calumet                                                              8:00 pm              

Eastbrook                            at            Frankton                                                             7:00 pm              

Eastern (Pekin)                 at            Corydon Central                                              7:00 pm              

Edinburgh                           at            South Decatur                                                  7:00 pm              

Elkhart                                  at            Penn                                                                    7:00 pm              

Elwood                                 at            Alexandria                                                         7:00 pm              

Evansville Bosse               at            Evansville North                                              8:00 pm              

Evansville Harrison          at            Evansville Memorial                                       8:00 pm              

Evansville Reitz                 at            Evansville Central                                            8:00 pm              

Fishers                                  at            Brownsburg                                                      7:00 pm              

Floyd Central                     at            Jeffersonville                                                    7:00 pm              

Forest Park                         at            Mount Vernon (Posey)                                 7:30 pm              

Fort Wayne Concordia   at            Fort Wayne Northrop                                    7:00 pm              

Fort Wayne Luers             at            Fort Wayne North                                           7:00 pm              

Fort Wayne Snider           at            Homestead                                                       7:00 pm              

Fort Wayne South            at            Fort Wayne Wayne                                        7:00 pm              

Franklin                                 at            Martinsville                                                       7:00 pm              

Franklin Central                 at            Avon                                                                    7:00 pm              

Franklin County                 at            Lawrenceburg                                                  7:00 pm              

Frontier                               at            Traders Point Christian                                  7:00 pm           INDIANA SRN   

Garrett                                 at            Eastside                                                              7:00 pm              

Gary West                           at            Hammond Morton                                         8:00 pm              

Greenwood                        at            Plainfield                                                            7:00 pm              

Griffith                                 at            Hanover Central                                              8:00 pm              

Hamilton Heights             at            Western                                                             7:00 pm              

Hammond Central           at            Pioneer                                                                7:30 pm              

Harrison (West Lafayette) at       Anderson                                                           7:00 pm              

Heritage                               at            Adams Central                                                  7:00 pm              

Huntington North            at            Bellmont                                                             7:00 pm              

Indianapolis Cathedral   at            Columbus North                                              7:00 pm              

Indianapolis Roncalli       at            Guerin Catholic                                                7:00 pm              

Indianapolis Scecina        at            Heritage Christian                                           7:00 pm INDIANA SRN             

Indianapolis Tech             at            Muncie Central                                                7:00 pm              

Indianapolis Washington at          Beech Grove                                                     7:00 pm              

Jasper                                   at            Evansville Mater Dei                                      7:30 pm              

John Glenn                         at            Knox                                                                     7:30 pm              

Kankakee Valley               at            Munster                                                             8:00 pm              

Knightstown                      at            Eastern Hancock                                               7:00 pm              

Lafayette Jeff                    at            Kokomo                                                              7:00 pm              

Lake Central                       at            LaPorte                                                                8:00 pm              

Lakeland                              at            Angola                                                                 7:00 pm              

Lapel                                     at            North Decatur                                                  7:00 pm              

LaVille                                   at            Caston                                                                 7:00 pm              

Lawrence Central             at            Pike                                                                      7:00 pm              

Lawrence North                 at            Carmel                                                                 7:00 pm              

Lebanon                              at            Frankfort                                                            7:00 pm              

Leo                                         at            East Noble                                                         7:00 pm              

Lewis Cass                           at            Northwestern                                                  7:00 pm              

Lowell                                   at            Hobart                                                                 8:00 pm              

Madison                              at            Jennings County                                              7:00 pm              

Marion                                 at            Richmond                                                           7:00 pm              

McCutcheon                      at            Logansport                                                        7:00 pm              

Merrillville                           at            Michigan City                                                    8:00 pm              

Milan                                     at            New Miami (Ohio)                                          7:00 pm              

Mississinewa                     at            Oak Hill                                                                7:00 pm              

Mitchell                                at            Crawford County                                             7:00 pm              

New Albany                        at            Columbus East                                                  7:00 pm              

New Castle                         at            Yorktown                                                           7:30 pm              

New Prairie                         at            South Bend St. Joseph                                  7:30 pm              

North Central (Farmersburg) at  North Knox                                                        7:00 pm              

North Harrison                  at            Brownstown Central                                      7:00 pm              

North Miami                       at            Whitko                                                                7:00 pm              

North Posey                       at            Heritage Hills                                                     8:00 pm              

North Putnam                   at            Cloverdale                                                         7:00 pm              

Northfield                           at            Manchester                                                      7:00 pm              

Northridge                          at            Warsaw                                                               7:00 pm              

Norwell                                 at            New Haven                                                        7:00 pm              

Osceola Grace                   at            South Central (Union Mills)                          7:30 pm              

Owen Valley                       at            Northview                                                         7:00 pm              

Parke Heritage                  at            Greencastle                                                      7:00 pm   INDIANA SRN           

Pendleton Heights           at            New Palestine                                                  7:30 pm              

Perry Central                      at            Tecumseh                                                          8:00 pm              

Peru                                      at            Maconaquah                                                    7:00 pm              

Plymouth                            at            Mishawaka                                                        7:00 pm              

Princeton                            at            South Spencer                                                  8:00 pm              

Providence                         at            Charlestown                                                     7:30 pm              

Purdue Polytechnic         at            Indianapolis Attucks                                      7:00 pm              

Rensselaer Central          at            West Lafayette                                                8:00 pm              

Riverton Parke                  at            North Vermillion                                              7:00 pm              

Rock Creek Academy      at            North Daviess                                                   7:00 pm              

Salem                                    at            Clarksville                                                           7:00 pm              

Shenandoah                      at            Wes-Del                                                              7:00 pm              

Silver Creek                        at            Scottsburg                                                         7:00 pm              

South Adams                     at            Monroe Central                                                7:30 pm              

South Bend Adams          at            Mishawaka Marian                                         7:00 pm              

South Bend Clay                at            South Bend Washington                               7:00 pm              

South Bend Riley              at            Mattawan (Mich.)                                           7:30 pm              

South Dearborn                 at            Greensburg                                                       7:00 pm              

South Newton                   at            Tri-County                                                          7:00 pm              

South Putnam                   at            Edgewood                                                         7:00 pm              

South Vermillion               at            Sullivan                                                                7:00 pm              

Southport                           at            Indianapolis Chatard                                      7:00 pm              

Southridge                          at            Gibson Southern                                             7:30 pm              

Southwood                        at            Wabash                                                               7:00 pm              

Speedway                           at            Monrovia                                                           7:00 pm              

Springs Valley                    at            Tell City                                                                7:30 pm              

Switzerland County         at            Oldenburg Academy                                      7:00 pm              

Terre Haute North           at            Bloomington North                                        7:30 pm              

Tippecanoe Valley           at            Rochester                                                          7:00 pm              

Tipton                                   at            Lafayette Central Catholic                             7:00 pm              

Tri                                           at            Centerville                                                         7:00 pm              

Tri-Central                           at            Delphi                                                                  7:00 pm              

Triton                                    at            Culver                                                                  7:00 pm              

Triton Central                    at            Indian Creek                                                     7:00 pm              

Union City                           at            Northeastern                                                   7:00 pm              

Valparaiso                           at            Chesterton                                                        8:00 pm              

Warren Central                 at            Ben Davis                                                            7:00 pm              

Washington                        at            Pike Central                                                       7:00 pm              

Wawasee                            at            NorthWood                                                       7:00 pm              

West Noble                        at            Fairfield                                                               7:00 pm              

West Washington            at            Paoli                                                                     7:00 pm              

Western Boone                 at            North Montgomery                                       7:00 pm              

Westfield                            at            Hamilton Southeastern                                7:00 pm              

Wheeler                              at            Boone Grove                                                    8:00 pm              

Whiteland                           at            Perry Meridian                                                 7:00 pm              

Whiting                                 at            River Forest                                                       8:00 pm              

Winamac                             at            North Judson                                                    7:30 pm              

Winchester                         at            Union County                                                   7:00 pm              

Woodlan                              at            Southern Wells                                                7:00 pm              

Zionsville                             at            Noblesville                                                         7:30 pm