CLASS 4A

COACH OF THE YEAR: STEPHANIE BLOOM, YORKTOWN

ASSISTANT COACH OF THE YEAR: LARRY LEONHARDT, HAMILTON SOUTHEASTERN

FIRST TEAM

LOLA SCHUMACHER, BREBEUF

QUINCI THOMAS, BROWNSBURG

CAROLINE HILBRICH, FLOYD CENTRAL

MANDY HESS, FLOYD CENTRAL

AVA VICKERS, FISHERS

AVERY HOBSON, HAMILTON SOUTHEASTERN

LAUREN HARDEN, HAMILTON SOUTHEASTERN

MACY HINSHAW, HAMILTON SOUTHEASTERN

CHLOE CHICOINE, MCCUTCHEON

REAGAN BURNS, MCCUTCHEON

ALY KIRKHOFF, RONCALLI

CHARLOTTE VINSON, YORKTOWN

EMILEE HILL, YORKTOWN

ADDI APPLEGATE, YORKTOWN

SECOND TEAM

SYDNEY ROBINSON, BREBEUF

LAUREN EVANS, CARMEL

BRENNA GINDER, CARROLL

BREANNA LANE, CASTLE

GABBY DEAN, COLUMBUS EAST

VANESSA DEL REAL, CROWN POINT

SOPHIE LEDBETTER, HAMILTON SOUTHEASTERN

ADDISON TINDALL, HOMESTEAD

MOLLY URBAN, MARTINSVILLE

ALLIE SHONDELL, MCCUTCHEON

MACY HATKEVICH, PENN

OLIVIA FISH, SEYMOUR

KENNEDY WAGNER, VALPARAISO

AVERY HALES, WARSAW

CLASS 3A

COACH OF THE YEAR: LLOY BALL, ANGOLA

ASSISTANT COACH OF THE YEAR: MARK HEETER, NORTHWOOD

FIRST TEAM

MORGANN GAERTE, ANGOLA

DELANEY LAWSON, BELLMONT

LAUREN ROSS, BELLMONT

SAMI CHRISTEN, BELLMONT

JOSIE NOBBE, GREENSBURG

KATE ZELLERS, HERITAGE

MACY LENGACHER, NORTHWOOD

GRACE PURICHIA, PROVIDENCE

MAKENZIE WAGNER, PROVIDENCE

LILLY TAPPEL , PROVIDENCE

ADDISON MAKUN, SILVER CREEK

ELLE PATTERSON, TRI-WEST

REAGAN DURBIN, WESTERN BOONE

ELENA GUBERA, WESTERN BOONE

SECOND TEAM

MYA BALL, ANGOLA

DYLAN DECOURSEY, BARR REEVE

HAILEY COLE, BELLMONT

SIENNA FOSTER, BENTON CENTRAL

MACY BRUTON, CRAWFORDSVILLE

AUDREY HUDSON, FW BISHOP DWENGER

JERSEY LOYER, FW CONCORDIA LUTHERAN

ELLA CHAPMAN, GREENSBURG

CLAIRE CASTOR, GUERIN CATHOLIC

CLAIRE BICKEL, HERITAGE

MADISON MCCUBBINS, MONROVIA

KEIRA LUCAS, NORTHVIEW

LILLY KAISER, PROVIDENCE

ELLIE PRIDDY, SILVER CREEK

CLASS 2A

COACH OF THE YEAR: KATI WEIR, WAPAHANI

ASSISTANT COACH OF THE YEAR: JACKLYN WILLIAMS, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC

FIRST TEAM

ANNELISE ALLEGRETTI, ANDREAN

AUDREY NOHOS, ANDREAN

KARA SCHUTZ, ANDREAN

MARIN SANCHEZ, ANDREAN

GRACE ROACH, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC

KAITLYN KUCKKAN, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC

ALEXIS BANEY, MADISON-GRANT

DAYA GREENE, MADISON-GRANT

AVA SMITH, PARK TUDOR

ABIGAIL MCCOY, SCECINA MEMORIAL

CORA BAKER, SOUTH ADAMS

CAMRYN WISE, WAPAHANI

CHLOE COOK, WAPAHANI

MACIE BOWDEN, WAPAHANI

SECOND TEAM

SOPHIE WISCHMEIER, BROWNSTOWN CENTRAL

SYDNEY SWAN, CLINTON PRAIRIE

AVERY MARTIN, ILLIANA CHRISTIAN

RACHEL VORST, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC

LAUREN PASKA, LAPEL

LILLY CLAIRE HOWELL, MUNCIE BURRIS

MANDEE WEISENBURGER, PIONEER

MACKENZIE ROGERS, PIONEER

ALEXANDRA KOUSKOUSAKIS, ROCHESTER

ALLISON DAVES, SCECINA MEMORIAL

MACY PRIES, SOUTH ADAMS

REESE BAKER, WAPAHANI

ELLA MAUCK, WES-DEL

CAITLYN CAMPBELL, WINCHESTER

CLASS A

COACH OF THE YEAR: KATIE JOHNSON, TECUMSEH

ASSISTANT COACH OF THE YEAR: KARSEN BRANDT, LAKEWOOD PARK CHRISTIAN

FIRST TEAM

ABIGAIL CRESSE, F.W. BLACKHAWK CHRISTIAN

ALLIE BOYER, F.W. BLACKHAWK CHRISTIAN

EMILINE WOOD, F.W. BLACKHAWK CHRISTIAN

REGAN WILSON, INDPLS LUTHERAN

KYLEIGH COURTER, LOOGOOTEE

LEXI CRIPE, SOUTH NEWTON

TAYLOR CRIPE, SOUTH NEWTON

GRACE MARGARET DRAKE, SOUTHWOOD

BELLA NOTTGER, SPRINGS VALLEY

BRIANNA MARX, TECUMSEH

GRACE MARGARET DRAKE, TECUMSEH

PAYGE JOHNSON, TECUMSEH

ADDISON DARLAGE, TRINITY LUTHERAN

BAILEY TABELING, TRINITY LUTHERAN

SECOND TEAM

OLIVIA MARTINEZ, BLOOMFIELD

ABBY REED, DALESVILLE

AMARAH MCPHAUL, DALESVILLE

DELANEY KINTZ, F.W. BLACKHAWK CHRISTIAN

OLIVIA MARTINEZ, F.W. BLACKHAWK CHRISTIAN

EMMA SEGAL, FRONTIER

CATHRYN ERWIN, LUTHERAN

HADLEIGH FILIPOVICH, LUTHERAN

SYDNEE WITTMER, LOOGOOTEE

ALLIE HACKER, SOUTHWOOD

LEIGH CARNRES, SPRINGS VALLEY

AVA KISSEL, TECUMSEH

LAURA ROEDER, TRINITY LUTHERAN

MARY HERMAN, VINCENNES RIVET