CLASS 6A

SECTIONAL 1

CROWN POINT (9-0) AT PORTAGE (2-7)

LAKE CENTRAL (4-5) AT LAFAYETTE JEFF (7-2)

SECTIONAL 2

CARROLL (9-0) AT PENN (7-2)

ELKHART (7-2) AT WARSAW (7-2)

SECTIONAL 3

FISHERS (6-3) AT FORT WAYNE NORTHROP (1-8)

HOMESTEAD (5-4) AT HAMILTON SOUTHEASTERN (9-0)

SECTIONAL 4

WESTFIELD (6-3) AT CARMEL (6-3)

ZIONSVILLE (4-5) AT NOBLESVILLE (3-6)

SECTIONAL 5

BROWNSBURG (8-1) VS. BEN DAVIS (6-3)

AVON (1-8) VS. PIKE (1-8)

SECTIONAL 6

LAWRENCE NORTH (4-5) VS. CATHEDRAL (7-1)

NORTH CENTRAL (0-9) AT LAWRENCE CENTRAL (4-5)

SECTIONAL 7

TECH (1-8) AT PERRY MERIDIAN (3-6)

WARREN CENTRAL (4-5) AT SOUTHPORT (0-9)

SECTIONAL 8

CENTER GROVE (7-2) AT FRANKLIN CENTRAL (3-6)

COLUMBUS NORTH (4-5) AT JEFFERSONVILLE (1-7)

CLASS 5A

SECTIONAL 9

MUNSTER (3-6) AT MERRILLVILLE (7-2)

HAMMOND CENTRAL (7-2) AT HAMMOND MORTON (1-8)

SECTIONAL 10

VALPARAISO (6-3) AT LAPORTE (2-7)

CHESTERTON (4-5) AT MICHIGAN CITY (2-7)

SECTIONAL 11

CONCORD (4-5) AT MICHIGAN CITY (2-7)

SOUTH BEND ADAMS (1-8) AT MISHAWAKA (8-1)

SECTIONAL 12

ANDERSON (3-6) AT FORT WAYNE NORTH (7-2)

FORT WAYNE SNIDER (8-1) AT FORT WAYNE BISHOP DWENGER (6-3)

SECTIONAL 13

MCCUTCHEON (3-6) AT DECATUR CENTRAL (3-6)

PLAINFIELD (4-5) AT HARRISON (8-1)

SECTIONAL 14

FRANKLIN (7-2) AT TERRE HAUTE SOUTH (6-3)

TERRE HAUTE NORTH (2-7) AT WHITELAND (8-1)

SECTIONAL 15

SEYMOUR (6-3) AT BLOOMINGTON NORTH (5-4)

BLOOMINGTON SOUTH (7-1) AT COLUMBUS EAST (4-5)

SECTIONAL 16

FLOYD CENTRAL (4-5) AT EVANSVILLE NORTH (5-4)

CASTLE (5-4) AT NEW ALBANY (2-7)

CLASS 4A

SECTIONAL 17

LOWELL (7-3) VS. NEW PRAIRIE (9-1)

HOBART (7-3) VS. HIGHLAND (4-6)

SECTIONAL 18

LOGANSPORT (8-2) VS. NORTHRIDGE (6-4)

NORTHWOOD (10-0) VS. SOUTH BEND ST. JOSEPH (4-6)

SECTIONAL 19

EAST NOBLE (5-5) AT LEO (7-3)

DEKALB (4-6) VS. COLUMBIA CITY (9-1)

SECTIONAL 20

MISSISSINEWA (7-3) VS. HUNTINGTON NORTH (3-7)

KOKOMO (9-1) AT WESTERN (6-4)

SECTIONAL 21

BREBEUF JESUIT (6-3) VS. MOORESVILLE (8-2)

CRISPUS ATTUCKS (6-3) AT RONCALLI (9-1)

SECTIONAL 22

CONNERSVILLE (6-4) VS. NEW CASTLE (3-7)

NEW PALESTINE (10-0) VS. GREENFIELD-CENTRAL (7-3)

SECTIONAL 23

BEDFORD NORTH LAWRENCE (6-4) VS. MARTINSVILLE (7-3)

SILVER CREEK (5-5) VS. EAST CENTRAL (8-2)

SECTIONAL 24

JASPER (6-3) AT EVANSVILLE MEMORIAL (7-3)

BOONVILLE (7-3) VS. EVANSVILLE REITZ (10-0)

CLASS 3A

SECTIONAL 25

WEST LAFAYETTE (10-0) VS. CALUMET (9-1)

GRIFFITH (5-5) VS. HANOVER CENTRAL (10-0)

SECTIONAL 26

WEST NOBLE (8-2) VS. KNOX (7-3)

JIMTOWN (8-2) VS. JOHN GLENN (6-4)

SECTIONAL 27

NORWELL (9-1) VS. FORT WAYNE CONCORDIA (4-6)

YORKTOWN (7-3) VS. GARRETT (3-7)

SECTIONAL 28

BISHOP CHATARD (6-4) VS. HAMILTON HEIGHTS (8-2)

GUERIN CATHOLIC (6-4) VS. TIPPECANOE VALLEY (9-1)

SECTIONAL 29

WESTERN BOONE (9-1) VS. DANVILLE (4-6)

MONROVIA (3-7) VS. SPEEDWAY (6-4)

SECTIONAL 30

GIBSON SOUTHERN (10-0) VS. OWEN VALLEY (10-0)

WEST VIGO (4-6) VS. PIKE CENTRAL (2-8)

SECTIONAL 31

LAWRENCEBURG (9-1) VS. GREENSBURG (4-6)

INDIAN CREEK (7-3) AT BATESVILLE (5-5)

SECTIONAL 32

CORYDON CENTRAL (4-6) AT SOUTHRIDGE (9-1)

HERITAGE HILLS (6-4) VS. CHARLESTOWN (9-1)

CLASS 2A

SECTIONAL 33

ANDREAN (6-3) VS. LAVILLE (10-0)

BREMEN (6-4) VS. LAKE STATION (3-6)

SECTIONAL 34

LEWIS CASS (6-3) VS. LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC (7-3)

ROCHESTER (9-1) VS. BENTON CENTRAL (4-6)

SECTIONAL 35

FORT WAYNE LUERS (5-5) VS. CHURUBUSCO (8-2)

EASTSIDE (8-2) VS. MANCHESTER (2-8)

SECTIONAL 36

EASTBROOK (7-3) VS. ALEXANDRIA (6-4)

BLUFFTON (6-4) VS. TIPTON (5-5)

SECTIONAL 37

SOUTHMONT (7-3) AT LINTON-STOCKTON (10-0)

CASCADE (6-4) AT SULLIVAN (6-4)

SECTIONAL 38

SHENANDOAH (6-4) VS. HERITAGE CHRISTIAN (6-3)

LAPEL (5-5) VS. EASTERN HANCOCK (5-5)

SECTIONAL 39

TRITON CENTRAL (8-2) VS. BROWNSTOWN CENTRAL (6-4)

SCECINA (9-1) VS. CLARKSVILLE (5-5)

SECTIONAL 40

NORTH POSEY (8-2) VS. PAOLI (7-3)

TELL CITY (3-7) VS. EVANSVILLE MATER DEI (7-3)

CLASS A

SECTIONAL 41

SOUTH CENTRAL-UNION MILLS (3-7) VS. CULVER (6-4)

TRITON (7-3) VS. NORTH JUDSON (9-1)

SECTIONAL 42

TRADERS POINT CHRISTIAN (5-5) VS. NORTH VERMILLION (6-4)

PARK TUDOR (7-3) VS. FOUNTAIN CENTRAL (4-6)

SECTIONAL 43

TAYLOR (2-8) VS. WEST CENTRAL (8-2)

TRI-CENTRAL (4-6) VS. CARROLL-FLORA (9-1)

SECTIONAL 44

SOUTH ADAMS (8-2) VS. ADAMS CENTRAL (10-0)

MADISON-GRANT (8-2) AT NORTHFIELD (5-5)

SECTIONAL 45

MONROE CENTRAL (5-3) AT SHERIDAN (9-1)

TINDLEY (3-7) VS. HAGERSTOWN (6-4)

SECTIONAL 46

CAMBRIDGE CITY (0-9) VS. KNIGHTSTOWN (2-7)

MILAN (5-5) VS. NORTH DECATUR (10-0)

SECTIONAL 47

CLOVERDALE (1-8) VS. LUTHERAN (10-0)

RIVERTON PARKE (8-2) VS. COVENANT CHRISTIAN (7-3)

SECTIONAL 48

NORTH DAVIES (5-4) AT TECUMSEH (9-0)

PROVIDENCE (7-2) VS. WEST WASHINGTON (7-2)