NCC

Jaylon Blackmon, Marion

Braxton Barnhizer, Lafayette Jeff

Brooks Barnhizer, Lafayette Jeff

Rowen Ferrell, McCutcheon

Avery Beaver, Lafayette Jeff

Andrew Kroft, Richmond

Jordan Stolle, Richmond

Koream Jett, Richmond

Rafael Deane, Richmond

Victor Young, Muncie Central

Jakylen Thomas, Marion

Jordan Walters, Harrison

Reggie Bass, Muncie Central

Evan Turner, Indianapolis Tech

Hunter Jackson, Indianapolis Tech

Dayveon Turner, Anderson

Joseph Jones, Anderson

Mason Moore, Indianapolis Tech

Rasheed Jones, Marion

Quran Howard-Clement, Marion

Jackson Richards, Kokomo

Evan Hassett, Logansport

Bobby Wonnell, Kokomo

Max Jacobsen, Harrison

James Mallett, McCutcheon

Mason Douglas, McCutcheon

DeAndre Alsup, Harrison

KJ Jackson, Muncie Central

 

AREA

Peyton Sparks, Winchester

Wayde Sickels, Winchester

Ross Culy, Winchester

Brooks Burelison, Winchester

Nathan Dunica, Winchester

Cole Campbell, Winchester

Kolden Vanlandingham, Northeastern

Carter Lumpkin, Northeastern

Darian Bishop, Lincoln

Cameron Gwin, Lincoln

Hayden Pierce, Lincoln

Bryce Pennington, Lincoln

Alex Bertsch, Lincoln

Keaton Southerland, Lincoln

Michael Dalrymple, Lincoln

Zerrin Cantu, Union City

Bryten Stewart, Union City

John Carpenter, Union City

Austin Farlow, Centerville

Kobe Brown, Centerville

Aaron Reagan, Knightstown

Chase Burton, Knightstown

Dillon Stevens, Tri

Kyle Falck, Tri

Evan Murphy, Tri

Alex Vanwinkle, Union County

Branton Payne, Hagerstown

Silas Parsons, Hagerstown

Jake Moynihan, Seton Catholic

Jaden Swiderek, Seton Catholic

Clayton Oliver, Union Modoc

Christian Fowler, Union Modoc

 

STATE – SENIORS

Anthony Leal, Bloomington South (INDIANA)

Trey Galloway, Culver Academy (INDIANA)

Kiyron Powell, Evansville Bosse (HOUSTON)

Nigel Pack, Lawrence Central (KANSAS STATE)

Jaden Ivey, Mishawaka Marian (PURDUE)

Tre Coleman, Jeffersonville

Mabor Majak, Hamilton Southeastern (CLEVELAND STATE)

Chris Grubbs, Hamilton Southeastern

Tony Perkins, Lawrence North (IOWA)

D’Andre Davis, Lawrence Central (LOUISVILLE)

Andrew Welage, Greensburg (WRIGHT STATE)

Josh Smith, Monrovia

Johnell Davis, Gary 21st Century

Malek Edmonds, Brownsburg

Gunnar Vanetta, Zionsville

Nick Hittle, Culver Academy

Brayton Bailey, Bedford North Lawrence

Murray Becher, Heritage Hills

Tayson Parker, Northwestern

Carson Barrett, Lafayette Central Catholic

Jake Wadding, Chesterton

Sincere McMahon, Crispus Attucks

Kenny Tracy, Decatur Central

Brevin Jefferson, Southport

Deontae Craig, Culver Academy

Keegan O’Neill, Barr – Reeve

Colton Brown, Covington

Bailey Conrad, Christian Academy

Maximus Gizzi, New Palestine

Will Geiger, Norwell

Kade Fuelling, Bellmont

Trenton Daughtry, Wabash

Da’vion Davis, Calumet

Austin Darnell, Washington Township

Carson Crass, LaPorte

Mitchell Wilson, Columbia City

Kolten Sanford, Evansville Bosse

Garrott Ott-Large, LaPorte

Grant Niehaus, Washington

Elijah Malone, Prairie Heights

Jacob Jones, Jeffersonville

Hayden Jones, East Noble

Noah Jager, Bloomington South

Noah Hupman, Evansville Day

Julien Hunter, New Albany

Brandon Stroble, Blackford

Tai McClung, Mississinewa

Dylan Bragg, Eastbrook

Job Sichting, Tabernacle Christian

Edreece Redmond, Chatard

Bernie McGuinness, Guerin Catholic

Nicholas Schiavello, Columbus North

Gavin Yoon, Lawrenceburg

Colt Meyer, Batesville

Ben Lins, Covenant Christian

Gavin Herrema, Covenant Christian

Jake Johnson, Oldenburg Academy

Darius Lee, Hammond Gavit

Dominic Lucido, Hanover Central

Nate Dukich, Lake Station

Easton Good, Lewis Cass

Jackson Hughes, Rensselaer Central

Dirk Shaw, Rossville

 

STATE – UNDERCLASSMEN

Caleb Furst, Fort Wayne Blackhawk

Luke Brown, Blackford

DJ Hughes, Lawrence North

Kyle Ross, Andrean

Khristian Lander, Evansville Reitz

Keon Thompson, Andrean

Trey Kaufman, Silver Creek

Pierce Thomas, Brownsburg

Riley Duncan, Cowan

Drew Luce, Wapahani

Andrew Bennett, Shenandoah

JR Konieczny, South Bend St. Joseph (NOTRE DAME)

Luke Goode, Fort Wayne Homestead

Lincoln Hale, Linton – Stockton

Trevor Taylor, Edgewood

Quimari Peterson, Gary West

Jayden Taylor, Perry Meridian (BUTLER)

Blake Barker, Columbus North

Blake Sisley, Heritage Hills

Kooper Jacobi, Silver Creek

Curt Hopf, Forest Park

Colson Montgomery, Southridge

Brett Bosley, Paoli

Langdon Hatton, North Harrison

Christopher Mantis, Lowell

Rocco Muraton, West Lafayette

Foster Mefford, Southwestern – Hanover

Elisah Moore, Lawrenceburg/Home School

Andrew Bennett, Shenandoah

Holden Bowsman, West Washington

Lane Lauderbaugh, South Decatur

Koleton Kaiser, Corydon Central

Ron Johnson, Park Tudor

Jesse Johnson – Hall, Crawfordsville

Parker Greene, West Washington

Jake Heidbreder, Floyd Central

Michael Eley, Fort Wayne Snider

Delavion Crenshaw, Evansville North

Crishawn Christmas, Gary West

Luke Collinsworth, East Central

Ty Crace, Charlestown

Jalen Washington, Gary West

Pete Suder, Carmel

Hayden Cutter, Scottsburg

D’Ante Davis, Lawrence Central

Will Lovings-Watts, Jeffersonville

Sterling Mikel, Borden

Ethan Oakley, North Harrison

Brady Allen, Gibson Southern

Tayshawn Comer, Cathedral

Joe Reidy, Woodlan

Lane Sparks, Greensburg

Gus Etchison, Hamilton Heights

Jayden Brewer, Avon

Braden Smith, Westfield

Chris Grubbs, Hamilton Southeastern