CLASS 4A |
---|
1. EAST CHICAGO CENTRAL [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Hammond Morton [7-14] vs. Munster [14-8] |
2 | Wed | East Chicago Central [18-4] vs. Merrillville [15-7] |
3 | Wed | Gary West [14-7] vs. Hammond Central [7-11] |
4 | Fri | Lake Central [17-3] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
2. CHESTERTON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Portage [13-8] vs. Chesterton [13-9] |
2 | Wed | Crown Point [14-5] vs. Kankakee Valley [13-9] |
3 | Wed | Valparaiso [18-5] vs. Hobart [7-12] |
4 | Fri | Lowell [4-16] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
3. MISHAWAKA [BRACKET] |
---|
1 | Tue | LaPorte [10-11] vs. Mishawaka [15-6] |
2 | Tue | Michigan City [10-11] vs. Plymouth [8-13] |
3 | Fri | South Bend Adams [8-13] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | South Bend Riley [19-4] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
4. ELKHART [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Concord [16-3] vs. Goshen [8-12] |
2 | Tue | Penn [15-5] vs. Northridge [17-4] |
3 | Fri | Warsaw [16-5] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Elkhart [3-17] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
5. EAST NOBLE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Fort Wayne Snider [11-11] vs. East Noble [11-9] |
2 | Tue | Carroll (Fort Wayne) [11-12] vs. Fort Wayne North [14-8] |
3 | Fri | Fort Wayne Northrop [1-18] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | DeKalb [7-13] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
6. HOMESTEAD [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Fort Wayne Wayne [18-3] vs. Fort Wayne South [7-15] |
2 | Tue | Huntington North [7-14] vs. Homestead [12-11] |
3 | Fri | New Haven [5-16] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Columbia City [15-7] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
7. LAFAYETTE JEFF [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Kokomo [21-3] vs. Harrison (West Lafayette) [11-11] |
2 | Tue | McCutcheon [4-15] vs. Marion [8-12] |
3 | Fri | Lafayette Jeff [12-8] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Logansport [10-12] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
8. NOBLESVILLE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Zionsville [11-11] vs. Noblesville [19-2] |
2 | Tue | Carmel [11-10] vs. Fishers [21-1] |
3 | Fri | Westfield [18-2] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Hamilton Southeastern [15-7] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
9. GREENFIELD-CENTRAL [BRACKET] |
---|
1 | Tue | New Palestine [18-4] vs. Mount Vernon (Fortville) [13-8] |
2 | Wed | Richmond [19-3] vs. Muncie Central [7-14] |
3 | Wed | Greenfield-Central [21-0] vs. Anderson [17-5] |
4 | Fri | Pendleton Heights [10-12] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
10. LAWRENCE NORTH [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Lawrence Central [11-8] vs. Warren Central [12-10] |
2 | Wed | Indianapolis Tech [14-7] vs. Indianapolis Attucks [18-5] |
3 | Wed | Lawrence North [20-3] vs. North Central (Indianapolis) [14-7] |
4 | Fri | Indianapolis Cathedral [15-5] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
11. SOUTHPORT [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Indianapolis Roncalli [12-8] vs. Franklin Central [10-13] |
2 | Wed | Pike [6-14] vs. Ben Davis [15-5] |
3 | Wed | Perry Meridian [4-17] vs. Southport [8-11] |
4 | Fri | Decatur Central [12-7] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
12. TERRE HAUTE SOUTH [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Plainfield [13-7] vs. Brownsburg [13-10] |
2 | Fri | Terre Haute South [9-10] vs. Avon [13-10] |
3 | Fri | Terre Haute North [20-3] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
13. BLOOMINGTON NORTH [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Bloomington South [12-9] vs. Greenwood [7-13] |
2 | Tue | Mooresville [9-13] vs. Center Grove [15-4] |
3 | Fri | Martinsville [3-17] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Bloomington North [10-11] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
14. EAST CENTRAL [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Columbus East [5-15] vs. Columbus North [6-12] |
2 | Tue | Shelbyville [11-8] vs. Whiteland [12-10] |
3 | Fri | East Central [11-12] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Franklin [15-3] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
15. SEYMOUR [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Jeffersonville [13-7] vs. Seymour [16-4] |
2 | Tue | Bedford North Lawrence [13-6] vs. New Albany [14-5] |
3 | Fri | Floyd Central [8-13] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Jennings County [10-12] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
16. EVANSVILLE NORTH [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Castle [11-8] vs. Evansville North [11-10] |
2 | Tue | Jasper [12-9] vs. Evansville Reitz [8-10] |
3 | Fri | Evansville Harrison [17-4] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Evansville Central [6-13] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
CLASS 3A |
---|
17. CALUMET [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Hanover Central [11-10] vs. Lake Station [1-19] |
2 | Tue | Calumet [6-14] vs. River Forest [8-12] |
3 | Wed | Boone Grove [10-11] vs. Hammond Noll [16-7] |
4 | Wed | Griffith [15-7] vs. Highland [9-13] |
5 | Fri | Winner Game 1 vs. Winner Game 2 |
6 | Fri | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
7 | Sat | Winner Game 5 vs. Winner Game 6 |
18. TIPPECANOE VALLEY [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Culver Academy [7-12] vs. John Glenn [10-11] |
2 | Fri | Knox [6-13] vs. Tippecanoe Valley [14-7] |
3 | Fri | Bremen [8-12] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
19. SOUTH BEND WASHINGTON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | South Bend Washington [9-11] vs. Mishawaka Marian [14-8] |
2 | Tue | New Prairie [4-18] vs. Jimtown [11-10] |
3 | Fri | South Bend St. Joseph [14-8] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | South Bend Clay [11-10] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
20. LAKELAND [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Wawasee [7-14] vs. Lakeland [15-6] |
2 | Fri | Fairfield [17-4] vs. West Noble [7-13] |
3 | Fri | NorthWood [13-8] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
21. WOODLAN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Fort Wayne Concordia [11-10] vs. Garrett [5-16] |
2 | Wed | Heritage [7-14] vs. Fort Wayne Dwenger [7-14] |
3 | Wed | Woodlan [13-7] vs. Leo [10-11] |
4 | Fri | Angola [8-13] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
22. FRANKFORT [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Western [4-16] vs. Twin Lakes [16-6] |
2 | Wed | Benton Central [14-8] vs. West Lafayette [15-6] |
3 | Wed | Frankfort [8-13] vs. Rensselaer Central [9-11] |
4 | Fri | North Montgomery [9-12] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
23. MISSISSINEWA [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Mississinewa [13-7] vs. Bellmont [18-4] |
2 | Wed | Maconaquah [15-5] vs. Oak Hill [11-9] |
3 | Wed | Norwell [12-8] vs. Peru [12-9] |
4 | Fri | Northwestern [12-6] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
24. NEW CASTLE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Centerville [13-10] vs. Yorktown [12-9] |
2 | Wed | New Castle [10-10] vs. Jay County [7-12] |
3 | Wed | Frankton [14-8] vs. Delta [16-6] |
4 | Fri | Hamilton Heights [9-12] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
25. LEBANON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Western Boone [3-17] vs. Danville [18-2] |
2 | Tue | Monrovia [11-11] vs. Tri-West [16-5] |
3 | Fri | Crawfordsville [7-13] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Lebanon [9-13] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
26. OWEN VALLEY [BRACKET] |
---|
1 | Tue | West Vigo [11-11] vs. Owen Valley [6-14] |
2 | Wed | South Vermillion [13-8] vs. Indian Creek [13-7] |
3 | Wed | Brown County [7-12] vs. Edgewood [11-12] |
4 | Fri | Northview [10-11] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
27. GUERIN CATHOLIC [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Guerin Catholic [16-7] vs. Indianapolis Herron [2-19] |
2 | Tue | Indianapolis Shortridge [4-19] vs. Brebeuf Jesuit [14-5] |
3 | Fri | Indianapolis Chatard [9-10] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Heritage Christian [12-9] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
28. BEECH GROVE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Christel House [12-8] vs. Indianapolis Ritter [9-12] |
2 | Tue | Speedway [9-11] vs. Purdue Poly Englewood [13-5] |
3 | Fri | Beech Grove [5-16] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Indianapolis Washington [11-11] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
29. GREENSBURG [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Greensburg [15-7] vs. Rushville [3-18] |
2 | Wed | Franklin County [7-14] vs. Connersville [5-17] |
3 | Wed | Batesville [15-5] vs. South Dearborn [11-9] |
4 | Fri | Lawrenceburg [15-7] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
30. SCOTTSBURG [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Salem [3-18] vs. Silver Creek [12-8] |
2 | Wed | North Harrison [2-18] vs. Scottsburg [17-4] |
3 | Wed | Charlestown [11-9] vs. Corydon Central [10-12] |
4 | Fri | Madison [6-15] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
31. PRINCETON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Southridge [14-6] vs. North Daviess [14-8] |
2 | Wed | Pike Central [11-11] vs. Washington [12-8] |
3 | Wed | Heritage Hills [18-4] vs. Princeton [15-6] |
4 | Fri | Vincennes Lincoln [10-12] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
32. BOONVILLE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Evansville Mater Dei [8-13] vs. Boonville [5-16] |
2 | Tue | Mount Vernon (Posey) [11-11] vs. Gibson Southern [8-13] |
3 | Fri | Evansville Memorial [14-5] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Evansville Bosse [11-10] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
CLASS 2A |
---|
33. BOWMAN ACADEMY [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Lighthouse CPA [5-9] vs. Gary 21st Century [15-6] |
2 | Wed | Bowman Academy [10-11] vs. Andrean [12-9] |
3 | Wed | North Newton [10-10] vs. Illiana Christian [14-7] |
4 | Fri | Whiting [2-19] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
34. NORTH JUDSON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | LaVille [10-11] vs. South Bend Career [4-16] |
2 | Tue | Wheeler [4-16] vs. Hebron [21-1] |
3 | Fri | North Judson [13-8] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | South Central (Union Mills) [10-10] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
35. WESTVIEW [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Westview [15-5] vs. Fremont [11-9] |
2 | Tue | Churubusco [6-15] vs. Prairie Heights [1-19] |
3 | Fri | Central Noble [14-7] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Eastside [8-13] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
36. LEWIS CASS [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Wabash [16-5] vs. Rochester [8-11] |
2 | Tue | North Miami [3-18] vs. Winamac [10-11] |
3 | Fri | Pioneer [8-12] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Lewis Cass [8-11] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
37. BLUFFTON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | South Adams [3-17] vs. Adams Central [18-4] |
2 | Wed | Manchester [18-2] vs. Whitko [16-4] |
3 | Wed | Bluffton [10-11] vs. Fort Wayne Luers [17-4] |
4 | Fri | Fort Wayne Blackhawk [16-6] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
38. LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Lafayette Central Catholic [13-7] vs. Seeger [12-8] |
2 | Tue | Carroll (Flora) [13-7] vs. Delphi [9-12] |
3 | Fri | Clinton Prairie [17-2] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Covington [10-12] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
39. TIPTON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Tipton [21-1] vs. Elwood [7-14] |
2 | Wed | Taylor [14-7] vs. Blackford [11-10] |
3 | Wed | Madison-Grant [5-15] vs. Eastbrook [5-15] |
4 | Fri | Eastern (Greentown) [11-10] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
40. ALEXANDRIA [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Winchester [12-10] vs. Alexandria [12-9] |
2 | Wed | Wes-Del [6-13] vs. Muncie Burris [4-16] |
3 | Wed | Wapahani [19-2] vs. Lapel [16-5] |
4 | Fri | Monroe Central [8-14] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
41. HAGERSTOWN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Shenandoah [12-9] vs. Knightstown [11-10] |
2 | Fri | Hagerstown [6-11] vs. Union County [9-11] |
3 | Fri | Northeastern [15-7] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
42. TRITON CENTRAL [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Eastern Hancock [10-9] vs. Indianapolis Scecina [7-15] |
2 | Fri | Indianapolis Riverside [6-12] vs. Irvington Prep [12-9] |
3 | Fri | Triton Central [15-6] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
43. SHERIDAN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Covenant Christian [7-14] vs. Cascade [10-10] |
2 | Fri | University [10-11] vs. Sheridan [11-8] |
3 | Fri | Park Tudor [15-5] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
44. GREENCASTLE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Cloverdale [2-20] vs. North Putnam [14-8] |
2 | Wed | South Putnam [7-13] vs. Greencastle [13-9] |
3 | Wed | Parke Heritage [18-4] vs. Riverton Parke [3-17] |
4 | Fri | Southmont [8-11] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
45. SOUTH RIPLEY [BRACKET] |
---|
1 | Tue | North Decatur [12-9] vs. Milan [2-18] |
2 | Fri | South Ripley [11-9] vs. Hauser [16-5] |
3 | Fri | Switzerland County [12-7] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
46. SOUTHWESTERN (HANOVER) [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Eastern (Pekin) [10-11] vs. Providence [16-3] |
2 | Wed | Clarksville [8-12] vs. Southwestern (Hanover) [19-3] |
3 | Wed | Henryville [7-13] vs. Brownstown Central [19-4] |
4 | Fri | Austin [7-14] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
47. PAOLI [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Sullivan [17-4] vs. Paoli [15-5] |
2 | Wed | South Knox [8-12] vs. Mitchell [11-10] |
3 | Wed | Eastern Greene [4-16] vs. North Knox [7-13] |
4 | Fri | Linton-Stockton [16-4] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
48. FOREST PARK [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Forest Park [14-8] vs. Tell City [2-20] |
2 | Tue | South Spencer [5-16] vs. North Posey [16-4] |
3 | Fri | Crawford County [5-16] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Perry Central [6-15] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
CLASS 1A |
---|
49. KOUTS [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Hammond Science & Tech [8-12] vs. Demotte Christian [14-7] |
2 | Tue | Washington Twp. [9-9] vs. Kouts [9-10] |
3 | Fri | Tri-Township [3-18] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Morgan Twp. [17-5] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
50. TRITON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Trinity Greenlawn [6-13] vs. Marquette Catholic [8-13] |
2 | Wed | Triton [14-5] vs. Culver [8-11] |
3 | Wed | Argos [10-10] vs. Westville [10-12] |
4 | Fri | Oregon-Davis [4-16] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
51. BETHANY CHRISTIAN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Bethany Christian [12-10] vs. Elkhart Christian [12-8] |
2 | Fri | Hamilton [2-13] vs. Lakewood Park [6-14] |
3 | Fri | Lakeland Christian [5-16] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
52. CASTON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | South Newton [3-17] vs. Tri-County [10-11] |
2 | Tue | West Central [3-16] vs. North White [5-16] |
3 | Fri | Frontier [6-14] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Caston [9-11] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
53. SOUTHERN WELLS [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Southern Wells [8-12] vs. Southwood [6-14] |
2 | Fri | Smith Academy [2-17] vs. Northfield [5-16] |
3 | Fri | Fort Wayne Canterbury [12-9] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
54. FOUNTAIN CENTRAL [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Faith Christian [9-12] vs. Clinton Central [1-19] |
2 | Tue | Rossville [9-13] vs. Attica [2-18] |
3 | Fri | North Vermillion [12-9] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Fountain Central [9-11] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
55. TRI-CENTRAL [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Liberty Christian [12-9] vs. Anderson Prep [4-16] |
2 | Fri | Daleville [12-8] vs. Cowan [8-11] |
3 | Fri | Tri-Central [11-8] vs. Winner Game 1 |
4 | Sat | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
56. BLUE RIVER [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Randolph Southern [2-18] vs. Tri [13-7] |
2 | Wed | Blue River [9-11] vs. Union City [9-10] |
3 | Wed | Cambridge City Lincoln [7-12] vs. Union (Modoc) [3-12] |
4 | Fri | Seton Catholic [17-6] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
57. WHITE RIVER VALLEY [BRACKET] |
---|
1 | Tue | White River Valley [7-14] vs. Clay City [16-5] |
2 | Wed | Lighthouse Christian [6-12] vs. North Central (Farmersburg) [9-11] |
3 | Wed | Bloomfield [10-12] vs. Dugger Union [4-15] |
4 | Fri | Shakamak [11-9] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
58. BETHESDA CHRISTIAN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Traders Point Christian [5-12] vs. Bethesda Christian [15-7] |
2 | Wed | Indianapolis Metropolitan [10-12] vs. MTI Knowledge [2-13] |
3 | Wed | Indianapolis International [12-7] vs. Indiana Math & Science [4-15] |
4 | Fri | Purdue Poly North [11-9] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
59. INDIANAPOLIS LUTHERAN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Indianapolis Lutheran [12-8] vs. Victory College Prep [9-12] |
2 | Wed | Providence Cristo Rey [1-17] vs. Greenwood Christian [12-7] |
3 | Wed | Central Christian [3-15] vs. Eminence [2-16] |
4 | Fri | Indianapolis Tindley [14-8] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
60. EDINBURGH [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Morristown [3-17] vs. Southwestern (Shelbyville) [2-16] |
2 | Wed | Jac-Cen-Del [9-12] vs. Waldron [9-10] |
3 | Wed | South Decatur [9-11] vs. Edinburgh [10-9] |
4 | Fri | Oldenburg Academy [10-10] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
61. BORDEN [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Christian Academy [18-4] vs. West Washington [7-12] |
2 | Tue | Lanesville [3-16] vs. South Central (Elizabeth) [14-5] |
3 | Fri | Rock Creek Academy [10-10] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Borden [14-8] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
62. NEW WASHINGTON [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Crothersville [6-15] vs. New Washington [4-17] |
2 | Tue | Shawe Memorial [9-13] vs. Trinity Lutheran [10-10] |
3 | Fri | Rising Sun [5-16] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Medora [8-11] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |
63. LOOGOOTEE [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Shoals [9-12] vs. Orleans [19-2] |
2 | Wed | Washington Catholic [1-18] vs. Barr-Reeve [18-2] |
3 | Wed | Springs Valley [13-8] vs. Loogootee [13-7] |
4 | Fri | Vincennes Rivet [5-14] vs. Winner Game 1 |
5 | Fri | Winner Game 2 vs. Winner Game 3 |
6 | Sat | Winner Game 4 vs. Winner Game 5 |
64. TECUMSEH [BRACKET] |
---|
1 | Tue | Cannelton [1-19] vs. Northeast Dubois [11-10] |
2 | Tue | Tecumseh [5-15] vs. Wood Memorial [11-9] |
3 | Fri | Evansville Christian [20-2] vs. Winner Game 1 |
4 | Fri | Evansville Day [6-15] vs. Winner Game 2 |
5 | Sat | Winner Game 3 vs. Winner Game 4 |