Luke Almodovar, 6-3, Noblesville, 2023

      Marcus Ankney, 6-3, Center Grove, 2023

      Anthony Ball, 6-6, Beech Grove, 2023

      K.C. Berry, 6-1, Decatur Central, 2024

      Flory Bidunga, 6-10, Kokomo, 2024

      Jared Bonds, 6-5, Carmel, 2023

      Xavier Booker, 6-11, Cathedral, 2023 (MICHIGAN STATE)

      Kobi Bowles, 6-1, Lawrence North, 2024

      Dezmon Briscoe, 6-7, Indianapolis Attucks, 2025

      Lyna Brooks, 6-4, Franklin Central, 2024

      Sabien Cain, 6-4, University, 2024

      Ahmere Carson, 6-3, Anderson, 2023

      Camron Casky, 6-3, Pike, 2024

      Kanon Catchings, 6-6, Brownsburg, 2024

      Jermaine Coleman, 6-7, Park Tudor, 2023

      Myles Colvin, 6-5, Heritage Christian, 2023 (PURDUE)

      DaJohn Craig, 6-0, Lawrence Central, 2023

       Jake Davis, 6-6, Cathedral, 2023

      Micah Davis, 6-1, Franklin Community, 2024

      Caleb Dewey, 6-3, Edinburgh, 2023

      Elhadj Diallo, 6-3, Brownsburg, 2023

      Zane Doughty, 6-9, Ben Davis, 2023 (VALPO)

      Garwey Dual, 6-6, Carmel, 2023

      Aaron Fine, 6-3, Noblesville, 2024

      Dhani Flannigan, 5-10, Franklin Central, 2024

      Sincere Germany, 6-4, Cathedral, 2023

      Josiah Gustin, 6-7, Pendleton Heights, 2024

      Kaleb Glenn, 6-6, LaLumiere, 2023 (LOUISVILLE)

      Jalen Haralson, 6-7, Fishers, 2025

      Joey Hart, 6-5, Linton-Stockton, 2023

      Bryce Hoover, 6-0, Franklin Central, 2023

      Logan Imes, 6-4, Zionsville, 2023 (PENN STATE)

      Kamari Jones, 6-4, Lawrence Central, 2023

      Luke Kegerreis, 6-4, Roncalli, 2023

      Damien King, 6-3, Anderson, 2025

      Mason Larkin, 6-9, Fountain Central, 

      Nickens Lemba, 6-7, Southport, 2023

      Mason Lewis, 5-9, North Central, 2024

      Jordan Lomax, 6-3, Avon, 2024

      Luke McBride, 6-2, Norwell, 2023

      Taden Metzger, 6-3, Fishers, 2024

      Keyon Miller, 6-1, Southport, 2023

      Dylan Moles, 6-3, Greenfield-Central, 2023

      Braylon Mullins, 6-3, Greenfield-Central, 2025

      Sam Orme, 6-9, Carmel, 2023

      Jaxon Pardon, 6-3, Carroll (Fort Wayne), 2024

      Jayden Pinkston, 6-4, Indianapolis Tindley, 2023

      Nick Richart, 6-9, Zionsville, 2023

      Preston Roberts, 6-5, Noblesville, 2023

      Azavier Robinson, 6-1, Lawrence North, 2025

      Ronald Rutland III, 6-1, Indianapolis Attucks, 2024

      Sheridan Sharpe, 6-3, Ben Davis, 2023

      Ian Stephens, 6-5, New Palestine, 2023

      Rephaim, Stevenson, 6-7, Hamilton Southeastern, 2023

      Myles Stringer, 6-2, Fishers, 2023

      Jaymen Townsend, 6-5, Marion, 2025

      Braden Walters, 6-5, Linton-Stockton, 2024

      Gavin Welch, 6-6, New Castle, 2023

      Spencer White, 6-5, Carmel, 2023

      Austin Willoughby, 6-4, Whiteland, 2023

      K.J. Windham, 6-3, Ben Davis, 2024

      Devon Woods, 5-10, Pike, 2023

      Weston Aigner, 6-3, Castle, 2023

      Isaac Andrews, 6-2, Wapahani, 2024

      Chase Barnes, 6-1, Fort Wayne Wayne, 2025

      Tyler Bailey, 6-3, LaLumiere, 2024

      Jack Benter, 6-5, Brownstown Central, 2024

      Landon Biegel, 6-5, Oak Hill, 2023

      Peyton Bledsoe, 6-4, Loogootee, 2023 

      Cade Brenner, 6-3, NorthWood, 2023

      Darrion Brooks, 6-4, New Haven, 2023

      Markus Burton, 6-0, Penn, 2023 (NOTRE DAME)

      Josten Carter Jr., 6-4, New Albany, 2023

      Jacob Cherry, 6-10, Eastern (Pekin), 2023

      Fletcher Cole, 6-0, Paoli, 2025

      Thomas Collins, 6-1, Culver Academy, 2023

      Drew Cook, 6-0, Northview, 2023

      Camden Craig, 6-4, Switzerland County, 2025

      Austin Cripe, 6-3, West Noble, 2023

      Hayden Dase, 6-6, Kankakee Valley, 2023

      Tucker Day, 6-7, Homestead, 2024

      H.J. Dillard III, 6-5, Fort Wayne Wayne, 2025

      Marial Diper, 7-0, Rock Creek Academy, 2023

      Josiah Dunham, 6-0, Evansville Christian, 2024

      Cooper Farrall, 6-6, Culver Academy, 2023

      Aidan Franks, 6-2, Wapahani, 2023

      Joshua Furst, 6-6, Fort Wayne Blackhawk Christian, 2023

      Jaxson Gould, 6-3, Warsaw, 2023

      Brycen Hannah, 6-4, John Glenn, 2023

      Andrew Hedrick, 6-0, Columbia City, 2023

     Christian Humphrey-Rembert, 6-7, LaLumiere, 2024

      Isaac Higgs, 6-3, Evansville Reitz, 2023

      Cooper Horn, 6-3, Columbus North, 2023

      Cannen Houser, 6-4, Carroll (Fort Wayne), 2024

      Taray Howell, 5-8, Evansville Bosse, 2024

      Mason Jones, 6-7, Valparaiso, 2023

      Kyron Kaopuiki, 6-3, Homestead, 2023

      Chase Konieczny, 6-4, South Bend St. Joseph, 2025

      Jevon Lewis Jr., 5-9, Fort Wayne Wayne, 2024

      Zaide Lowery, 6-4, LaLumiere, 2023 (MARQUETTE)

      A.J. Lux, 6-5, Crown Point, 2023

      Willie Miller, 6-3, Lake Station Edison, 2023

      D.J. Moss, Gary 21st Century, 2023

      Jaylen Mullen, 6-0, North Daviess, 2023

      Dominique Murphy, 6-4, East Chicago Central, 2025

      Tyler Myers, 5-11, Evansville Day, 2023

      Marcus Northern, 6-2, South Bend Washington, 2023

      Ian Raasch, 6-5, NorthWood, 2023

      JaQualon Roberts, 6-7, Bloomington North, 2023 (VANDERBILT)

      Matthew Roettger, 6-2, Peru, 2024

      Gage Sefton, 6-5, Fort Wayne Blackhawk Christian, 2023

      Justin Sims, 6-6, Chesterton, 2024

      Shane Sims, 6-3, Evansville Harrison, 2025

      Trent Sisley, 6-7, Heritage Hills, 2025

      Jack Smiley, 6-1, Valparaiso, 2025

      Joe Smith, 5-11, Penn, 2023

      Deaglan Sullivan, 6-2, Mishawaka Marian, 2023

      Ezekial Tanoos, 6-3, West Vigo, 2024

      Brandon Trilli, 6-5, Munster, 2023

      Ajani Washington, 6-2, Fort Wayne Concordia, 2024

      Caleb Washington, 6-6, Floyd Central, 2023

      Dylan Watson, 6-9, Castle, 2023

      Camden Webster, 6-3, Kankakee Valley, 2024

      Ashton Williamson, 6-4, Gary 21st Century, 2023

      Gavin Wisley, 6-8, Bloomington South, 2023

      Jackson Wors, 6-4, Delta, 2024

      Isaac Zay, 6-1, Fort Wayne Luers, 2024