SENIOR ALL-STATE

SUPREME 15

KURYN BRUNSON, FRANKLIN

JESSICA CARROTHERS, CROWN POINT

KATE CLARKE, CARMEL

ALYSSA CROCKETT, WESTFIELD

KORYN GREIWE, COLUMBUS EAST

ALLY MADDEN, BLUE RIVER VALLEY

TERESA MAGGIO, MCCUTCHEON

KYNIDI MASON-STRIVERSON, SILVER CREEK

AYANNA PATTERSON, HOMESTEAD

MILA REYNOLDS, SOUTH BEND WASHINGTON

ZOE STEWART, TERRE HAUTE NORTH

LILLY STODDARD, CROWN POINT

ALAINA THORNE, WASHINGTON

ASHLYN TRAYLOR, FRANKLIN

TANYUEL WELCH, NORTH CENTRAL

LARGE SCHOOL ALL-STATE

TAYLOR BOWEN, CULVER ACADEMY

HOPE FOX, EAST CENTRAL

DESTINEE HOOKS, NORTH CENTRAL

KENNA KIRBY, TRI-WEST

KENCIA LEVASSEUR, WASHINGTON

JYAH LOVETT, FORT WAYNE SNIDER

JULIA MANTYLA, NORTHRIDGE

LILLY MAPLE, MACONAQUAH

MORGAN OSTROWSKI, GARRETT

JADA PATTON, PENN

KELLY RATIGAN, SOUTH BEND ST. JOSEPH

ABBY SANNER, WARSAW

OLIVIA SMITH, FORT WAYNE SOUTH

KENNEDY TOLEN, BENTON CENTRAL

ELLIE WILKERSON, PLAINFIELD

SMALL SCHOOL ALL-STATE

LAURYN BATES, FRANKTON

KARSYN CHERRY, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC

MARIAH CLAYWELL, UNION CITY

MACIE COUCHENOUR, SOUTH KNOX

HAILEY CRIPE, PIONEER

OLIVIA FAUST, TRITON CENTRAL

ELLIA FOSTER, BREMEN

MADILYNN HUDSPETH, OREGON-DAVIS

HAILEE KLINE, FORT WAYNE BLACKHAWK CHRISTIAN

KAYBREE OXLEY, TECUMSEH

GRAYCIE POE, NORTH KNOX

JESSIE RINGEN, RENSSELAER CENTRAL

ABIGAIL TOMBLIN, SOUTH CENTRAL (UNION MILLS)

KYLA WILLIS, NORTH PUTNAM

ELLA WOLFE, TIPTON

UNDERCLASS ALL-STATE

SUPREME 15

ASHLYNN BROOKE, PIONEER

CRISTEN CARTER, BEN DAVIS

NEVAEH FOSTER, MISHAWAKA MARIAN

LAILA HULL, ZIONSVILLE

RASHUNDA JONES, SOUTH BEND WASHINGTON

MCKENNA LAYDEN, NORTHWESTERN

KARSYN NORMAN, BEDFORD NORTH LAWRENCE

JORDYN POOLE, FORT WAYNE SNIDER

MAKAYA PORTER, MISHAWAKA MARIAN

AMIYAH REYNOLDS, SOUTH BEND WASHINGTON

KIRA REYNOLDS, SOUTH BEND WASHINGTON

ASHLYNN SHADE, NOBLESVILLE

CHLOE SPREEN, BEDFORD NORTH LAWRENCE

JOSIE TRABEL, EAST CENTRAL

JULIANN WOODARD, JENNINGS COUNTY

LARGE SCHOOL ALL-STATE

ANIYAH BISHOP, LAKE CENTRAL

OLIVIA BROWN, HAMILTON SOUTHEASTERN

DESTINI CRAIG, FORT WAYNE SNIDER

ASIA DONALD, HOBART

ISABELLA GIZZI, NEW PALESTINE

BAILEY KELHAM, GARRETT

JAYLAH LAMPLEY, LAWRENCE CENTRAL

RILEY MAKALUSKY, HAMILTON SOUTHEASTERN

ELLERY MINCH, MT. VERNON (FORTVILLE)

HAILEY SMITH, FISHERS

RENNA SCHWIETERMAN, JAY COUNTY

SAIGE STAHL, COLUMBUS EAST

ALISON STEPHENS, HOMESTEAD

MEREDITH TIPPNER, NOBLESVILLE

REAGAN WILSON, NOBLESVILLE

SMALL SCHOOL ALL-STATE

CAITLYN CAMPBELL, WINCHESTER

ALLY CAPOUCH, KOUTS

MACI CHAMBERLIN, BLUE RIVER VALLEY

KELSEY DUBOIS, UNIVERSITY

KENZIE FULKS, BETHESDA CHRISTIAN

BREA GARBER, FAIRFIELD

ALLI HARNESS, CARROLL (FLORA)

BAILEY PARHAM, TRI

ASHLEE SCHRAM, TIPTON

PAYTON SEAY, UNIVERSITY

EMMA SPERRY, FRANKTON

BAILEY TABELING, TRINITY LUTHERAN

AMBER TRETTER, FOREST PARK

MADISON WAGNER, CARROLL (FLORA)

LINZIE WERNERT, LANESVILLE

HONORABLE MENTION

SENIORS: ASHLYNN ALLMAN, LAPEL; NATALEY ARMSTRONG, GARRETT; TRINITY BARNES, GARY WEST; ELLA BICKEL, HERITAGE; MEGAN BOLEN, KNOX; GENESIS BOROM, PORTAGE; KATIE BREMER, CATHEDRAL; DIANA BURGHER, NORTH HARRISON; CHLOE CARDINAL, VINCENNES LINCOLN; MIA CATEY, MISSISSINEWA; JORDAN COON, CASTLE; KIRSTEN CROSS, LAWRENCEBURG; PATTY CHIKAMBA, UNIVERSITY; CHLOE CHURILLA, HIGHLAND; CAITLIN CONN, NORTH WHITE; KENDALL DAVISON, CLINTON CENTRAL; MIRANDA DEANE, SOUTHPORT; MADELYNN DENNY, MOORESVILLE; CORTNEY DOVE, PRINCETON; JESSIE DUVALL, SWITZERLAND COUNTY; ELIZABETH EDMONDS, ARGOS; MARISA ESQUIVEL, GRIFFITH;

DELANIE GALE, SOUTH CENTRAL (UNION MILLS); NICHOLE GARNER, WALDRON; JAIDN GREEN, EVANSVILLE NORTH; ARIEL HELM, LAWRENCE NORTH; DARRYN HOOD, TINDLEY; DEMARIA KING, CHARLESTOWN; LYNDSEY KOBZA, KOUTS; DAKOTAH KROHN, WOODLAN; DANI KROEGER, VINCENNES LINCOLN; KENNEDY KUGLER, PRAIRIE HEIGHTS; CHRISTINA LAMB, CASCADE; KELSI LANGLEY, TAYLOR; HALEY LANTER, WINCHESTER; BELLA LARRISON, WALDRON; KYLAH LAWSON, COLUMBUS NORTH; LAUREN LEACH, ANGOLA; JESSE LEDGERWOOD, WASHINGTON; LEXI LINDER, FORT WAYNE BISHOP DWENGER; KATHRYN LOSO, GUERIN CATHOLIC; HADLEY LYTTON, HERITAGE HILLS; ANNIKA MARLOW, RUSHVILLE; GRACE MARSHALL, HERITAGE CHRISTIAN;

REBEKAH MARSHALL, COLUMBIA CITY; CHLOE MCCLAIN, KOKOMO; MADDIE MCSURLEY, NEW PRAIRIE; MADDY MEEK, NEW CASTLE; BRIE MILLER, SOUTH PUTNAM; GENA MOORE, WINCHESTER; JAELYNNE MURRAY, PIKE; TYNLIE NEAL, CLINTON PRAIRIE; KALIAH NEIGHBORS, EVANSVILLE NORTH; NATALIE NIEHAUS, CASTLE; NATALIE NOEL, SALEM; ANNA PARENT, FORT WAYNE BISHOP LUERS; CAMIELL PERRY, SPEEDWAY; ABIGAIL RATTS, SALEM; JOZEE RHODES, PLAINFIELD; JADA RHONEHOUSE, FREMONT; KATIE RICE, NORTH MONTGOMERY; JORDAN RICHMOND, AVON; MICHELLE RODKEY, ROSSVILLE; EMME ROONEY, SILVER CREEK; EMILY ROPER, CARMEL; JORDYN SARVER, MITCHELL;

ISABELLE SAYLOR, TRI-WEST; JASI SCAIFE, MUNCIE CENTRAL; TAYLOR SCHOONVELD, KANKAKEE VALLEY; TRESSA SENESAC, BENTON CENTRAL; HALLE SHELT, PARK TUDOR; MARISSA SHELTON, SOUTH BEND ADAMS; CARLY SHERFIELD, EDGEWOOD; GRACIE SHORTER, SULLIVAN; SYDNEY SIEROTA, SILVER CREEK; DAVINA SMITH, MERRILLVILLE; JAZMYN SMITH, WEST NOBLE; JADA STANSBERRY, ALEXANDRIA; MADDIE SWINGLE, MT. VERNON (FORTVILLE); AUDREY TALLENT, PLAINFIELD; MACEY TIMBERMAN, NORTHVIEW; HALEY THOMAS, HARRISON (WEST LAFAYETTE); LEXI THOMAS, ROCHESTER; ADRIE THOMPSON, TRI-WEST; KELSEY WAGGONER, CARDINAL RITTER; ANNABELLE WILLIAMS, JAC-CEN-DEL; ALEXIS WINES, LEBANON; DELANEY WOLFE, MARTINSVILLE; TAREN YATES, TRITON; JESSIE YELASKA, JOHN GLENN.

UNDERCLASS: TORI ALLEN, ANDREAN; LEAH BACHMANN, COLUMBUS EAST; MOLLY BAKER, COLUMBIA CITY; CARLEY BARRETT, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC; ADDISON BAXTER, COLUMBIA CITY; ASIAH BAXTER, WARREN CENTRAL; CARLEY BEGLE, FOREST PARK; GIOVONNIE BELTON, PIKE; SKYLAR BOS, COVENANT CHRISTIAN (DEMOTTE); ADDISON BOWSMAN, TWIN LAKES; CHANEY BROWN, GREENFIELD-CENTRAL; AMIYAH BUCHANAN, EVANSVILLE NORTH; CAMERAN CAHALL, MADISON; BRADIE CHAMBERS, LINTON-STOCKTON; AUBREY COLE, SEEGER; KENNEDY COLEMAN, CHARLESTOWN; AVA COUCH, NORTH CENTRAL;

TAYLOR DELP, PLYMOUTH; JENNA DONOHOO, TECUMSEH; TAYLOR DOUBLE, HUNTINGTON NORTH; KYLEE EDWARDS, SHELBYVILLE; AIJIA ELLIOTT, KOKOMO; ALIVIA ELMORE, JENNINGS COUNTY; EVA FISHER, NORTHRIDGE; RILEY FLINN, HARRISON (WEST LAFAYETTE); TAYLOR FORDYCE, CARROLL (FORT WAYNE); LAUREN FOSTER, INDIAN CREEK; KENNEDY FUELLING, NORWELL; KENZIE GARNER, SHERIDAN; NASIYA GAUSE, LAKE STATION EDISON; ARIANNA GERKIN, VINCENNES LINCOLN; LAYLA GOLD, CATHEDRAL; CHLOEY GRAHAM, GIBSON SOUTHERN; TAYLOR GUESS, BEN DAVIS;

KENDALL HALE, CANNELTON; RACHEL HARSHMAN, MOORESVILLE; ELLA HAUPERT, SOUTHWOOD; KYRA HILL, GOSHEN; JACKLYNN HOSIER, ALEXANDRIA; JOURNEY HOWARD, NEW ALBANY; KEYLEE HUDSON, EASTERN GREENE; NEVAEH JACKSON, FORT WAYNE NORTHROP; SANIYA JACKSON, FORT WAYNE NORTHROP; SOPHIE JOHNSON, EVANSVILLE MEMORIAL; RHYLAN KALB, NORTHEAST DUBOIS; CLAIR KLINGER, WASHINGTON TOWNSHIP; MORGAN LAWRENCE, WINCHESTER; OLIVIA LEAS, BLACKFORD; GRACIE LITTLE, WASHINGTON TOWNSHIP; CAROLINE LONG, WESTERN;

OLIVIA MARKS, SOUTH CENTRAL (UNION MILLS); REAGAN MARTIN, OWEN VALLEY; EMILY MATTINGLY, EVANSVILLE MEMORIAL; KYIA MCKINLEY, EASTERN (PEKIN); KADENCE MELLOTT, TIPPECANOE VALLEY; SOPHIA MORRISON, EASTBROOK; KATIE MOYER, BREMEN; OLIVIA NICKERSON, TWIN LAKES; BAILEY ORME, CORYDON CENTRAL; ABBY PARSONS, CASCADE; FAITH RIEHL, LAKELAND; TESSA ROBERTSON, NORTH WHITE; CAMRYN RUNNER, HAMILTON HEIGHTS; ISABEL SCALES, CASTON; KYNDRA SHEETS, COLUMBIA CITY; AVAH SMITH, WOODLAN; OLIVIA SMITH, FISHERS; GABBY SPINK, GIBSON SOUTHERN; GRACE STAPLETON, EASTERN HANCOCK; KENDALL STERLING, SEYMOUR; MOLLY STOCK, HOMESTEAD; SAMIYAH STOUT, ELKHART; 

MACKENZIE THOMAS, CARMEL; TORI THOMPSON, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC; ADRIANNE TOLEN, WEST LAFAYETTE; JOSIE VAUGHN, CORYDON CENTRAL; MADISON VICE, CENTRAL NOBLE; ADDYSON VIERS, TRITON; KAYCIE WARFEL, PENDLETON HEIGHTS; WHITNEY WARFEL, PENDLETON HEIGHTS; SYDNEY WARRAN, CASCADE; LIV WATERS, BLACKFORD; AVA WEBER, CORYDON CENTRAL; RILEY WHITLOCK, HARRISON (WEST LAFAYETTE); MYLIE WILKISON, GREENSBURG; ZOE WILLEMS, BETHANY CHRISTIAN; VANESSA WIMBERLY, LAKE CENTRAL; CAMRYN WISE, WAPAHANI; FAITH WISEMAN, INDIAN CREEK; ISABELLE WOOTEN, DANVILLE.