MONDAY NOVEMBER 1

ALL TIMES EASTERN

Anderson Prep Academy              at            Elwood                                                 6:00 pm              

Christel House Manual                   at            Indianapolis Tech                             6:00 pm              

Evansville Harrison                          at            Northeast Dubois                             8:00 pm

TUESDAY NOVEMBER 2

Bloomington Lighthouse               at            Eastern Greene                                6:00 pm              

Boone Grove                                     at            Marquette Catholic                         8:00 pm              

Bremen                                                 at            Mishawaka Marian                          7:30 pm              

Brownsburg                                       at            Warren Central                                 7:30 pm              

Cannelton                                           at            Tell City                                                7:00 pm              

Cloverdale                                          at            Riverton Parke                                  7:30 pm              

Columbus North                               at            Hamilton Southeastern                 7:30 pm              

Concord                                               at            New Prairie                                         7:30 pm              

Covenant Christian                          at            Indianapolis Cathedral                   7:30 pm              

Culver Academy                               at            Morgan Twp.                                     7:30 pm              

Dugger Union                                    at            North Knox                                         7:30 pm              

Eastern (Greentown)                     at            Lewis Cass                                           7:30 pm              

Eastern Hancock                               at            Wes-Del                                               7:30 pm              

Edgewood                                          at            West Vigo                                            7:30 pm              

Evansville Reitz                                 at            Mount Vernon (Posey)                  8:30 pm              

Fairfield                                                at            Jimtown                                               7:30 pm              

Faith Christian                                   at            Fountain Central                               7:30 pm              

Franklin Central                                 at            Center Grove                                     7:30 pm              

Franklin County                                 at            North Decatur                                   7:30 pm              

Granger Christian                             at            South Bend Career                          6:45 pm              

Heritage                                               at            DeKalb                                                  7:30 pm              

Indianapolis HomeSchool             at            Monrovia                                            7:30 pm              

Indianapolis Scecina                        at            Providence Cristo Rey                    6:00 pm              

Indianapolis Shortridge                 at            University                                           7:30 pm              

Jennings County                               at            Scottsburg                                          6:00 pm              

Kokomo KASH                                   at            Trinity Greenlawn                           6:00 pm              

Liberty Christian                               at            Central Christian                               6:30 pm              

Lowell                                                   at            Wheeler                                              8:00 pm              

Milan                                                     at            South Decatur                                   7:30 pm              

Muncie Burris                                    at            Alexandria                                          7:30 pm              

New Castle                                         at            Richmond                                            7:30 pm              

New Haven                                         at            Woodlan                                              7:30 pm              

New Washington                             at            Corydon Central                               7:30 pm              

North Central (Indianapolis)        at            Westfield                                            7:30 pm              

North Miami                                       at            Western                                              7:30 pm              

North Vermillion                               at            North Putnam                                   7:30 pm              

Northeast Dubois                             at            Shoals                                                   6:00 pm              

Northview                                          at            Mooresville                                        7:30 pm              

Pendleton Heights                           at            Marion                                                 7:30 pm              

Pike                                                       at            Anderson                                            7:30 pm              

Plainfield                                            at            Terre Haute South                           7:30 pm              

Rossville                                               at            Seeger                                                  7:30 pm              

Shelbyville                                          at            Brown County                                   7:30 pm              

South Knox                                         at            White River Valley                           7:30 pm              

South Vermillion                               at            South Putnam                                   7:30 pm              

Southridge                                          at            Perry Central                                      8:00 pm              

Southwestern (Shelbyville)          at            Tri                                                           7:30 pm              

Whiteland                                           at            Mount Vernon (Fortville)              7:30 pm              

Zionsville                                             at            Indianapolis Attucks                       7:30 pm