Laila Abdurraqib, 5-8, Lawrence Central, 2025

      Molly Baker, 5-10, Columbia City, 2024

      Lauren Barker, 5-5, Columbus North, 2023

      Carley Barrett, 5-9, Lafayette Central Catholic, 2025

      Asiah Baxter, 5-10, Warren Central, 2023

      Giavonnie Belton, 5-6, Pike, 2023

      Payton Benge, 6-1, Plainfield, 2024

      Anna Bishir, 5-7, Northwestern, 2025

      Addison Bowsman, 5-6, Twin Lakes, 2025

      Ashlynn Brooke, 5-6, Pioneer, 2023

      Chaney Brown, 5-9, Greefield-Central, 2025

      Olivia Brown, 5-6, Hamilton Southeastern, 2023

      Allie Caldwell, 5-10, Zionsville, 2024

      Cristen Carter, 6-2, Ben Davis, 2023

      Kirsten Clark, 5-9, Ben Davis, 2023

      Aubry Cole, 5-6, Seeger, 2023

      Ava Couch, 5-10, North Central, 2023

      Kelsey DuBois, 6-2, University, 2023

      Abby Fleetwood, 5-9, Indian Creek, 2023

      Riley Flinn, 5-11, Harrison (West Lafayette), 2023

      Lauren Foster, 5-7, Indian Creek, 2024

      Kenzie Fulks, 5-6, Bethesda Christian, 2024

      Sarah Gick, 6-0, Benton Central, 2024

      Isabella Gizzi, 5-7, New Palestine, 2023

      Avery Gordon, 6-5, Brownsburg, 2025

       Lizzie Graham, 5-8, Triton Central, 2023

      Taylor Guess, 6-0, Ben Davis, 2023

      Alli Harness, 5-8, Carroll (Flora), 2024

      Talie Harris, 5-7, Fishers, 2024

      Rachel Harshman, 6-0, Mooresville, 2024

      Ella Haupert, 5-6, Southwood, 2023

      Lilly Hicks, 5-6, Kokomo, 2024

      Laila Hull, 6-1, Zionsville, 2023

      Hannah Lach, 5-10, Carmel, 2023

      Jaylah Lampley, 6-2, Lawrence Central, 2025

      McKenna Layden, 6-2, Northwestern, 2023

      Reagan Martin, 6-0, Owen Valley, 2023

      Kyia McKinley, 5-11, Eastern (Pekin), 2023

      Ellery Minch, 6-2, Mt. Vernon (Fortville), 2024

      Olivia Nickerson, 5-6, Twin Lakes, 2024

      Bailey Parham, 6-0, Tri, 2023

      Abby Parsons, 5-8, Cascade, 2023

      Camryn Runner, 5-7, Hamilton Heights, 2024

      Payton Seay, 5-8, University, 2023

      Aniah Smith, 5-4, Avon, 2025

      Hailey Smith, 5-9, Fishers, 2023

      Olivia Smith, 5-9, Fishers, 2023

      Emma Sperry, 6-0, Frankton, 2024

      Saige Stahl, 6-1, Columbus East, 2023

      Kailyn Terrell, 5-5, Brownsburg, 2023

        Sanaa Thomas, 5-4, Warren Central, 2023

      Tori Thompson, 5-8, Lafayette Central Catholic, 2023

      Meredith Tippner, 5-9, Noblesville, 2025

      Adrianne Tolen, 5-8, West Lafayette, 2024

      Madison Wagner, 5-10, Carroll (Flora), 2024

      Sydney Warran, 6-0, Cascade, 2023

      Leah West, 6-1, Greensburg, 2025

      Monica Williams, 5-9, Lawrence North, 2023

      Reagan Wilson, 5-7, Noblesville, 2024

      Isabelle Wooten, 5-10, Danville, 2023

     Tori Allen, 5-9, Andrean, 2023

      Madisyn Bailey, 5-8, Bedford North Lawrence, 2024

      Laney Baker, 5-10, East Central, 2023

      Addison Baxter, 5-9, Columbia City, 2025

      Carley Begle, 5-9, Forest Park, 2023

      Aniyah Bishop, 5-9, Lake Central, 2024

      Trinity Britton, 5-6, South Spencer, 2023

      Amiyah Buchanan, 6-0, Evansville North, 2023

      Ally Capouch, 5-11, Kouts, 2023

      Alexis Castator, 6-0, Carroll (Fort Wayne), 2024

      Maci Chamberlin, 5-7, Blue River Valley, 2024

      Kennedy Coleman, 6-0, Charlestown, 2024

      Annika Davis, 5-7, Fort Wayne Luers, 2024

      Angelica Del Valle, 5-9, Portage, 2023

      Asia Donald, 5-9, Hobart, 2024

      Taylor Double, 5-10, Huntington North, 2023

      Julia Economou, 5-11, Penn, 2023

      Eva Fisher, 5-8, Northridge, 2023

      Taylor Fordyce, 5-10, Carroll (Fort Wayne), 2023

      Kennedy Fuelling, 5-7, Norwell, 2024

      Brea Garber, 6-1, Fairfield, 2023

      Kayla Gibbs, 5-10, Carroll (Fort Wayne), 2023

      Chloey Graham, 5-8, Gibson Southern, 2024

      Kendall Hale, 6-2, Cannelton, 2023

      Peyton Hartsough, 5-4, Lakeland, 2023

      Kyra Hill, 6-2, Goshen, 2024

      Sophie Johnson, 6-0, Evansville Memorial, 2024

      RaShunda Jones, 5-8, South Bend Washington, 2023

      Bailey Kelham, 5-9, Garrett, 2023

      Avery Kelley, 5-6, Evansville Memorial, 2024

      Brooke Lindesmith, 5-10, Crown Point, 2023

      Olivia Marks, 5-9, South Central (Union Mills), 2023

      Emily Mattingly, 5-10, Evansville Memorial, 2023

      Riley Milausnic, 5-6, Lake Central, 2024

      Monique Mitchell, 5-11, South Bend Washington, 2025

      Sophia Morrison, 5-6, Eastbrook, 2024

      Karsyn Norman, 5-7, Bedford North Lawrence, 2023

      Jordyn Poole, 5-5, Fort Wayne Snider, 2024

      MaKaya Porter, 5-11, Mishawaka Marian, 2023

      Amiyah Reynolds, 6-0, South Bend Washington, 2023

      Kira Reynolds, 6-4, South Bend Washington, 2025

      Isabel Scales, 5-5, Caston, 2024

      Addie Shank, 6-0, Fort Wayne Luers, 2024

      Kyndra Sheets, 5-6, Columbia City, 2024

      Gabby Spink, 5-9, Gibson Southern, 2025

      Chloe Spreen, 5-10, Bedford North Lawrence, 2024

      Samiyah Stout, 5-7, Elkhart, 2-24

      Bailey Tabeling, 5-10, Trinity Lutheran, 2023

      Lilly Toppen, 5-9, Kankakee Valley, 2023

      Josie Trabel, 6-0, East Central, 2023

      Amber Tretter, 6-1, Forest Park, 2023

      Josie Vaughn, 5-6, Corydon Central, 2025

      Madison Vice, 5-5, Central Noble, 2023

      Addyson Viers, 6-1, Triton, 2024

      Kylie Wells, 5-9, Merrillville, 2025

      Linzie Wernert, 5-9, Lanesville, 2023

      Zoe Willems, 5-7, Bethany Christian, 2024

      Ryiah Wilson, 5-7, South Bend Washington, 2025

      Faith Wiseman, 6-3, Indian Creek, 2024

      Juliann Woodard, 6-0, Jennings County, 2024

      Ava Ziolkowksi, 6-1, Crown Point, 2024