4A

P: ETHAN MCCORMICK, HARRISON (WEST LAFAYETTE); DREW DICKSON, ZIONSVILLE; GAGE STANIFER, WESTFIELD

C: SAM GLADD, COLUMBIA CITY

1B: NICK WILEY, MOORESVILLE

2B: JOSH ADAMCZEWSKI, LAKE CENTRAL

3B: JAKE WINZENREAD, LAWRENCE NORTH

SS: TUCKER BIVEN, NEW ALBANY

OF: GARRISON BARILE, CENTER GROVE; MAX CLARK, FRANKLIN; CONNOR MISCH, LAKE CENTRAL

HONORABLE MENTION: COLLIN LINDSEY, WESTFIELD; DREW BRADLEY, JASPER; ANDREW CLEMENTS, NEW ALBANY; JOHN CURL, KOKOMO; KEVIN HALL, MUNSTER; LUKE LEGAULT, NEW PALESTINE; BRAYDEN ROUSE, EAST CENTRAL; CONNOR FOLEY, JASPER; GAVIN SMITH, LOGANSPORT; JOE HUFFMAN, AVON; CAMERON DECKER, EVANSVILLE NORTH; BRODY CHRISMAN, ZIONSVILLE; JACK BROWN, FISHERS; GARRETT JONES, NEW ALBANY; GAVIN COLLINS, NORTHRIDGE; CARSON DUNN, FISHERS; CHRIS HEDINGER, JASPER; OWEN QUINN, LAWRENCE NORTH; KANNON STULL, JEFFERSONVILLE; ETHAN LYLE, EVANSVILLE CENTRAL; JOEY WILMOTH, FISHERS; KEVIN REED, MARTINSVILLE; BRAYDEN RISEDORPH, EAST NOBLE; CADEN CROWELL, VALPARAISO; CONOR PANGBURN, LAKE CENTRAL; ETHAN IANNI, COLUMBUS EAST

3A

P: MITCHELL DEAN, WESTERN; ANDREW DUTKANYCH IV, BREBEUF JESUIT; PEYTON NIKSCH, ANDREAN

C: KEIFER WILSON, GREENCASTLE

1B: BRYCEN HANNAH, JOHN GLENN

2B: JACE BURTON, SILVER CREEK

3B: COLLIN STEPHENS, JOHN GLENN

SS: DOMINIC DECKER, SILVER CREEK

OF: EVAN PEARCE, OAK HILL; PARKER DEAN; GRADY KEPPLING, NEW PRAIRIE

HONORABLE MENTION: JAX KALEMBA, ANDREAN; ALEX WATKINS, WESTERN; DAVID EDWARDS, SCOTTSBURG; GABE SKELTON, WEST VIGO; BRAYTON BOWEN, LEBANON; BROOKES WALTERS, NORTH MONTGOMERY, GRANT BROOKS, WAWASEE; CARTER MURPHY, WEST VIGO; SILAS KASER, JOHN GLENN; IAN POTTS, PERU; JOE CHRAPIWY, JOHN GLENN; LANDON CARR, NORTHVIEW; JAYDEN OHMER, BREBEUF JESUIT; JAYCE LEE (SOUTH BEND SAINT JOSEPH); DREW LANNING, LAWRENCEBURG; COLE WISE, NORTHWESTERN; DALTON WASSON, HERITAGE; COLIN KAPUST, SILVER CREEK.

2A

P: ALEC HERSHBERGER, FAIRFIELD; WYATT BLINN, CASCADE; OWEN WILLARD, EASTSIDE

C: CHASE LONG, DELPHI

1B: BEN SEITZINGER, MITCHELL

2B: CAYDEN CALLOWAY, EASTERN (GREENTOWN)

3B: DAWSON GLASSCO, MITCHELL

SS: GAVIN LASH, WAPAHANI

OF: GABE ESLINGER, LINTON-STOCKTON; ANDREW WIGGINS, HERITAGE CHRISTIAN; KEVIN CORCORAN, ILLIANA CHRISTIAN; WADE PETERS, CARROLL (FLORA)

HONORABLE MENTION: LUKE WILLMANN, WAPAHANI; LOGAN GIBBS, CASCADE; HUNTER ALLEN, PRAIRIE HEIGHTS; CALEB SNYDER, MONROE CENTRAL; TREY PITCOCK, BOONE GROVE; JAMARI PAMLIN, CENTERVILLE; NOAH STEPHEN, SEEGER; BRACEY BRENEMEN, LINTON-STOCKTON; AIDYN COFFEY, MONROE CENTRAL; LEVI MAVRICK, EASTERN (GREENTOWN); CALEB EDWARDS, SEEGER; BRADYN DOUGLAS, FRANKTON; REID KEISLING, EASTERN (GREENTOWN); ELI HARSHBARGER, CARROLL (FLORA); IAN VANBEEL, ILLIANA CHRISTIAN; CORBIN SNYDER, EASTERN (GREENTOWN); GRAYSON KNIGHT, UNIVERSITY; WILL ELDRIDGE, CARROLL (FLORA); BROCK BUCKLEY, COVENANT CHRISTIAN

1A

P: PEYTON MERICA, RISING SUN; BEN MAZUR, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC

C: NICK MILLER, FREMONT

1B: CHASE SMITH, COWAN

2B: BRADY YERYAR, SHAKAMAK

3B: OWEN WINTERS, KOUTS

SS: ETHAN BOCK, FREMONT

OF: GAVIN GENTRY, BORDEN; KORBIN LAWSON, TRI-COUNTY; SETH WAGLER, BARR-REEVE

HONORABLE MENTION: OSCAR PEGG, SHAKAMAK; MO LLOYD, SOUTHWOOD; NICK SWARTZENRUBER, BARR-REEVE; DERRON HAZZARD, RIVERTON PARKE; OWEN MUNN, LAFAYETTE CENTRAL CATHOLIC; GABE KAHL, ELKHART CHRISTIAN; AJ AGNEW, BORDEN; PEYTON ROBBINS, RIVERTON PARKE; DYLAN KINDIG, ARGOS; BRENNEN MARTIN, DUGGER (UNION); ELIJAH QUASEBARTH, NORTH WHITE; COLTON STULL, BARR-REEVE; HUNTER COLLINGS, RIVERTON PARKE; DYLAN TOLER, BORDEN; JOEY SPIN, CASTON; GABE PENTECOST, FREMONT; BRADLEY FERRELL, SOUTH CENTRAL (UNION MILLS); CARTER CREWS, SPRINGS VALLEY