FRIDAY

Alexandria (3-1) at Eastbrook (5-0)

Anderson (1-4) at Kokomo (4-1)

Avon (0-5) at Fishers (3-2)

Batesville (3-2) at Lawrenceburg (4-1)

Beech Grove (2-3) at Monrovia (4-1)

Bellmont (0-5) at Leo (5-0)

Ben Davis (2-3) at Lawrence North (3-1)

Blackford (0-5) at Elwood (0-4)

Bloomington North (4-1) at New Albany (3-2)

Brebeuf Jesuit (5-0) at Indianapolis Roncalli (5-0)

Brownsburg (4-1) at Westfield (4-1)

Brownstown Central (5-0) at Seymour (1-3)

Calumet (4-1) at Griffith (2-3)

Carroll (Fort Wayne) (4-1) at Fort Wayne South (1-3)

Cascade (1-4) at North Putnam (1-3)

Caston (1-4) at North White (2-1)

Center Grove (5-0) at Lawrence Central (2-3)

Central Noble (5-0) at Lakeland (2-3)

Chesterton (4-1) at Portage (1-4)

Christel House Manual (0-4) at Bowman Academy (0-4)

Clarksville (1-4) at Perry Central (4-1)

Cloverdale (0-4) at Riverton Parke (1-3)

Columbia City (4-1) at New Haven (1-4)

Columbus North (2-3) at Terre Haute North (2-3)

Corydon Central (0-4) at Salem (2-1)

Covington (3-2) at South Newton (3-2)

Crawford County (2-2) at Springs Valley (4-1)

Culver (1-2) at Winamac (3-0)

DeKalb (0-5) at Huntington North (2-3)

Delphi (3-2) at Clinton Prairie (2-2)

East Noble (3-1) at Norwell (4-1)

Eastern (Greentown) (4-1) at Clinton Central (2-3)

Eastern Greene (1-4) at Paoli (2-1)

Eastern Hancock (3-2) at Milan (2-3)

Eastside (5-0) at Prairie Heights (2-3)

Edgewood (1-3) at Indian Creek (1-4)

Edinburgh (4-1) at Speedway (4-1)

Eminence (Ky.) at Switzerland County (1-3)

Evansville Central (1-4) at Jasper (5-0)

Evansville Memorial (4-1) at Evansville Bosse (2-3)

Evansville North (3-2) at Evansville Mater Dei (3-2)

Evansville Reitz (2-3) at Castle (4-1)

Floyd Central (1-4) at Columbus East (1-4)

Fort Wayne Dwenger (3-2) at Fort Wayne Concordia (1-4)

Fort Wayne Northrop (2-3) at Fort Wayne Luers (5-0)

Fort Wayne Wayne (1-4) at Fort Wayne Snider (3-1)

Frankton (2-3) at Mississinewa (2-2)

Fremont (2-3) at Churubusco (3-2)

Gary West (2-2) at West Central (1-4)

Greencastle (3-2) at Brown County (3-2)

Greensburg (1-2) at Franklin County (3-2)

Hagerstown (1-3) at Shenandoah (2-2)

Hamilton Southeastern (4-1) at Zionsville (3-2)

Hammond Central (1-4) at East Chicago Central (1-4)

Hammond Morton (1-4) at Indianapolis Cathedral (5-0)

Hanover Central (4-1) at Boone Grove (0-3)

Heritage Christian (5-0) at Covenant Christian (4-1)

Heritage Hills (4-1) at Gibson Southern (4-1)

Hobart (3-2) at Andrean (3-2)

Holy Cross (Ky.) at Providence (2-3)

Homestead (3-2) at Fort Wayne North (1-4)

Indianapolis Attucks (1-3) at Phalen Academy (1-3)

Indianapolis Chatard (1-4) at Guerin Catholic (1-4)

Indianapolis Ritter (0-5) at Triton Central (3-2)

Indianapolis Scecina (3-2) at Indianapolis Lutheran (5-0)

Indianapolis Tech (3-2) at McCutcheon (0-5)

Indianapolis Tindley (1-3) at Purdue Polytechnic (1-4)

Jay County (3-2) at Woodlan (2-3)

Jeffersonville (1-3) at Silver Creek (3-1)

Jennings County (1-4) at Bedford North Lawrence (2-3)

Jimtown (3-2) at South Bend Clay (0-5)

John Glenn (3-2) at Bremen (2-3)

Knightstown (0-4) at Cambridge City Lincoln (0-2)

Knox (1-4) at LaVille (3-1)

Lafayette Central Catholic (2-3) at Rensselaer Central (3-2)

Lake Station (1-2) at South Central (Union Mills) (0-3)

Lapel (4-1) at Traders Point Christian (2-3)

LaPorte (2-3) at Merrillville (5-0)

Lebanon (2-3) at Tri-West (4-1)

Lowell (2-3) at Kankakee Valley (3-2)

Maconaquah (1-2) at North Miami (0-5)

Madison (2-3) at Mitchell (3-1)

Madison-Grant (2-3) at Oak Hill (3-2)

Manchester (1-3) at Southwood (3-2)

Martinsville (3-2) at Whiteland (2-2)

Michigan City (2-3) at Lake Central (3-2)

Mishawaka (4-1) at Concord (4-1)

Mooresville (4-1) at Franklin (1-4)

Mount Vernon (Posey) (5-0) at Boonville (0-4)

Muncie Central (1-4) at Harrison (West Lafayette) (4-1)

Munster (2-3) at Highland (2-3)

New Castle (2-3) at Delta (3-2)

New Palestine (2-3) at Greenfield-Central (3-2)

New Prairie (4-1) at South Bend Adams (3-2)

Noblesville (2-3) at Franklin Central (3-2)

North Central (Indianapolis) (0-5) at Carmel (4-1)

North Daviess (4-1) at Linton-Stockton (5-0)

North Decatur (0-4) at Rushville (0-5)

North Harrison (1-4) at Eastern (Pekin) (0-2)

North Judson (4-1) at Culver Academy (3-2)

North Montgomery (1-2) at Crawfordsville (0-5)

North Newton (2-3) at Frontier (0-5)

North Posey (4-1) at Tecumseh (1-3)

North Vermillion (2-3) at Attica (0-2)

Northeastern (3-2) at Centerville (4-0)

Northview (3-1) at Terre Haute South (0-5)

Northwestern (0-4) at Tipton (5-0)

NorthWood (3-2) at Northridge (4-1)

Oblong (Ill.) at Dugger Union (0-1)

Parke Heritage (3-2) at South Vermillion (2-3)

Pendleton Heights (3-2) at Mount Vernon (Fortville) (4-1)

Penn (1-4) at Mishawaka Marian (3-2)

Perry Meridian (2-3) at Greenwood (1-4)

Pike (0-5) at Warren Central (4-1)

Pike Central (1-2) at North Knox (4-1)

Plainfield (3-2) at Decatur Central (4-1)

Plymouth (0-5) at Wawasee (0-5)

Princeton (1-4) at Washington (0-4)

Richmond (1-4) at Logansport (4-0)

River Forest (2-2) at Hammond Noll (1-2)

Rock Creek Academy (1-3) at West Washington (1-2)

Scottsburg (4-1) at Charlestown (3-2)

Seeger (3-2) at Fountain Central (3-2)

Sheridan (3-2) at Taylor (0-1)

Simon Kenton (Ky.) at Connersville (1-4)

South Adams (4-1) at Adams Central (4-1)

South Bend St. Joseph (2-3) at Elkhart (2-3)

South Bend Washington (2-1) at South Bend Riley (1-3)

South Dearborn (4-1) at East Central (4-1)

South Spencer (2-3) at Forest Park (2-3)

Southern Wells (0-5) at Bluffton (1-4)

Southmont (5-0) at Danville (4-1)

Southport (0-5) at Bloomington South (5-0)

Southside Home School at Indianapolis Shortridge (1-2)

Sullivan (3-2) at Owen Valley (5-0)

Tell City (3-2) at Southridge (2-3)

Tri-Central (2-3) at Carroll (Flora) (4-1)

Tri-County (0-4) at Heritage (1-4)

Triton (3-2) at Pioneer (3-2)

Twin Lakes (2-3) at Hamilton Heights (3-2)

Union County (3-2) at Union City (3-2)

Valparaiso (5-0) at Crown Point (3-2)

Vincennes Lincoln (1-4) at Evansville Harrison (0-5)

Wabash (0-4) at Northfield (3-2)

Warsaw (4-1) at Goshen (2-3)

Wes-Del (0-4) at Monroe Central (5-0)

West Lafayette (5-0) at Benton Central (0-3)

West Noble (2-3) at Garrett (3-2)

West Vigo (1-2) at South Putnam (4-1)

Western (3-2) at Lewis Cass (2-2)

Whiting (2-3) at Wheeler (3-1)

Whitko (1-4) at Tippecanoe Valley (5-0)

Winchester (2-3) at Tri (3-2)

Yorktown (3-2) at Shelbyville (1-1)