SECTIONAL 1

Merrillville (10-0) at Lafayette Jeff (7-3)

SECTIONAL 2

Chesterton (7-3) at Penn (5-5)

SECTIONAL 3

Warsaw (7-2) at Carroll (Fort Wayne) (9-1)

SECTIONAL 4

Hamilton Southeastern (8-2) at Westfield (9-1)

SECTIONAL 5

Carmel (9-1) at Brownsburg (8-2)

SECTIONAL 6

Ben Davis (5-5) at Indianapolis Tech (6-4)

SECTIONAL 7

Lawrence North (6-3) at Lawrence Central (4-6)

SECTIONAL 8

Columbus North (6-3) at Center Grove (10-0)

SECTIONAL 9

Valparaiso (9-1) at Munster (3-7)

SECTIONAL 10

Michigan City (7-3) at Mishawaka (8-2)

SECTIONAL 11

Fort Wayne Snider (8-1) at Fort Wayne Dwenger (6-4)

SECTIONAL 12

Zionsville (6-5) at Kokomo (8-2)

SECTIONAL 13

Indianapolis Cathedral (10-1) at Decatur Central (9-1)

SECTIONAL 14

Whiteland (6-3) at New Palestine (7-3)

SECTIONAL 15

Bloomington North (7-3) at Bloomington South (7-2)

SECTIONAL 16

New Albany (7-3) at Seymour (4-5)

SECTIONAL 17

Hobart (8-3) at Lowell (8-3)

SECTIONAL 18

South Bend St. Joseph (4-7) at New Prairie (9-2)

SECTIONAL 19

Leo (11-0) at Northridge (7-4)

SECTIONAL 20

Fort Wayne Wayne (4-7) at Mississinewa (8-2)

SECTIONAL 21

Connersville (3-8) at Mount Vernon (Fortville) (10-1)

SECTIONAL 22

Indianapolis Chatard (7-4) at Indianapolis Roncalli (11-0)

SECTIONAL 23

Martinsville (7-4) at East Central (9-2)

SECTIONAL 24

Evansville Memorial (9-2) at Northview (9-1)

SECTIONAL 25

Hanover Central (10-1) at Knox (5-6)

SECTIONAL 26

Jimtown (9-2) at Mishawaka Marian (8-3)

SECTIONAL 27

Norwell (10-1) at Peru (8-2)

SECTIONAL 28

Western Boone (7-4) at Brebeuf Jesuit (9-2)

SECTIONAL 29

Tri-West (9-2) at Danville (10-1)

SECTIONAL 30

Owen Valley (9-1) at Vincennes Lincoln (3-8)

SECTIONAL 31

Brownstown Central (11-0) at Lawrenceburg (10-1)

SECTIONAL 32

Heritage Hills (9-2) at Gibson Southern (10-1)

SECTIONAL 33

Andrean (8-3) at Whiting (5-6)

SECTIONAL 34

Pioneer (9-2) at LaVille (8-2)

SECTIONAL 35

Eastside (11-0) at Fort Wayne Luers (10-1)

GAME TIME: 7 pm ET, Luers Field.

SECTIONAL 36

Eastbrook (10-0) at Tipton (10-1)

SECTIONAL 37

Lafayette Central Catholic (7-4) at Speedway (9-2)

SECTIONAL 38

Indianapolis Scecina (8-3) at Centerville (10-0)

SECTIONAL 39

Paoli (7-2) at Triton Central (7-4)

SECTIONAL 40

North Posey (9-2) at Evansville Mater Dei (9-2)

SECTIONAL 41

Culver (4-5) at North Judson (7-3)

SECTIONAL 42

Clinton Prairie (6-4) at Carroll (Flora) (8-3)

SECTIONAL 43

South Adams (9-2) at Union City (6-4)

SECTIONAL 44

Triton (4-6) at Adams Central (10-1)

SECTIONAL 45

Parke Heritage (9-2) at Riverton Parke (4-6)

SECTIONAL 46

Covenant Christian (7-4) at Indianapolis Lutheran (11-0)

SECTIONAL 47

North Decatur (6-4) at Tri (9-2)

SECTIONAL 48

North Central (Farmersburg) (5-5) at Springs Valley (9-1)