SECTIONAL 17

Lowell (6-3) at Culver Academy (2-7)

Kankakee Valley (4-5) at New Prairie (8-1)

Gary West (7-2) at Hobart (6-3)

Highland (3-6) at East Chicago Central (2-7)

SECTIONAL 18

Wawasee (1-8) at Logansport (7-2)

Northridge (5-4) at South Bend Riley (5-4)

NorthWood (9-0) at South Bend Washington (2-7)

South Bend St. Joseph (3-6) at Plymouth (0-9)

SECTIONAL 19

East Noble (4-5) at Angola (6-3)

Fort Wayne South (0-9) at Leo (6-3)

New Haven (5-4) at DeKalb (3-6)

Columbia City (8-1) at Fort Wayne Wayne (2-7)

SECTIONAL 20

Mississinewa (6-3) at Marion (0-9)

Huntington North (2-7) at Muncie Central (4-5)

Kokomo (8-1) at Frankfort (1-8)

Western (5-4) at Jay County (2-7)

SECTIONAL 21

Brebeuf Jesuit (5-3) at Northview (6-3)

Lebanon (6-3) at Mooresville (7-2)

Indianapolis Roncalli (8-1) at Indianapolis Shortridge (4-4)

Indianapolis Washington (1-8) at Indianapolis Attucks (5-3)

SECTIONAL 22

Richmond (0-9) at Connersville (5-4)

Beech Grove (4-5) at New Castle (2-7)

New Palestine (9-0) at Mount Vernon (Fortville) (6-3)

Pendleton Heights (5-4) at Greenfield-Central (6-3)

SECTIONAL 23

Bedford North Lawrence (5-4) at Shelbyville (1-8)

Martinsville (6-3) at Greenwood (1-8)

Silver Creek (4-5) at Jennings County (3-6)

Edgewood (2-7) at East Central (7-2)

SECTIONAL 24

Evansville Memorial (6-3) at Evansville Bosse (1-8)

Boonville (6-3) at Evansville Harrison (3-6)

Evansville Central (0-9) at Evansville Reitz (9-0)

SECTIONAL 25

Twin Lakes (1-8) at West Lafayette (9-0)

Boone Grove (3-6) at Calumet (8-1)

Griffith (4-5) at River Forest (6-3)

Hanover Central (9-0) at Rensselaer Central (5-4)

SECTIONAL 26

Mishawaka Marian (2-7) at West Noble (7-2)

Lakeland (3-6) at Knox (6-3)

South Bend Clay (0-9) at Jimtown (7-2)

Fairfield (5-4) at John Glenn (5-4)

SECTIONAL 27

Norwell (8-1) at Heritage (6-3)

Fort Wayne Concordia (3-6) at Woodlan (4-5)

Yorktown (6-3) at Delta (3-6)

Bellmont (0-9) at Garrett (2-7)

SECTIONAL 28

Indianapolis Chatard (5-4) at Northwestern (2-7)

Hamilton Heights (7-2) at Maconaquah (6-3)

Guerin Catholic (5-4) at Oak Hill (9-0)

Tippecanoe Valley (8-1) at Peru (3-6)

SECTIONAL 29

Western Boone (8-1) at Crawfordsville (3-6)

Tri-West (7-2) at Danville (3-6)

Monrovia (2-7) at Purdue Polytechnic (3-5)

Speedway (5-4) at North Montgomery (5-4)

SECTIONAL 30

Vincennes Lincoln (4-5) at Gibson Southern (9-0)

Owen Valley (9-0) at Mount Vernon (Posey) (5-4)

Princeton (0-9) at West Vigo (3-6)

Washington (2-7) at Pike Central (1-8)

SECTIONAL 31

Lawrenceburg (8-1) at South Dearborn (7-2)

Greensburg (3-6) at Rushville (2-7)

Indian Creek (6-3) at Franklin County (3-6)

Batesville (4-5) at Centerville (7-2)

SECTIONAL 32

Scottsburg (3-6) at Corydon Central (3-6)

North Harrison (7-2) at Southridge (8-1)

Madison (4-5) at Heritage Hills (5-4)

Charlestown (8-1) at Salem (2-7)

SECTIONAL 33

Whiting (4-4) at LaVille (9-0)

Wheeler (3-6) at Bremen (5-4)

Hammond Noll (0-8) at Lake Station (3-6)

SECTIONAL 34

Winamac (2-7) at Lafayette Central Catholic (6-3)

Rochester (8-1) at Seeger (7-2)

Benton Central (3-6) at Delphi (5-4)

SECTIONAL 35

Prairie Heights (2-7) at Fort Wayne Luers (4-5)

Churubusco (7-2) at Central Noble (2-7)

Eastside (7-2) at Wabash (3-6)

Manchester (1-8) at Whitko (0-9)

SECTIONAL 36

Eastbrook (6-3) at Frankton (3-6)

Elwood (0-9) at Alexandria (5-4)

Bluffton (5-4) at Blackford (1-8)

Tipton (4-5) at Eastern (Greentown) (6-3)

SECTIONAL 37

Linton-Stockton (9-0) at South Vermillion (7-2)

North Knox (4-5) at Southmont (6-3)

Sullivan (5-4) at North Putnam (4-5)

Greencastle (4-5) at Cascade (5-4)

SECTIONAL 38

Indianapolis Ritter (1-7) at Shenandoah (5-4)

Heritage Christian (5-3) at Northeastern (8-1)

Winchester (4-5) at Lapel (4-5)

Eastern Hancock (4-5) at Union County (4-5)

SECTIONAL 39

Triton Central (7-2) at Christel House Manual (3-5)

Brownstown Central (5-4) at Brown County (0-9)

Switzerland County (4-5) at Indianapolis Scecina (8-1)

Clarksville (4-5) at Eastern (Pekin) (1-8)

SECTIONAL 40

Forest Park (1-8) at North Posey (7-2)

Mitchell (1-8) at Paoli (6-3)

Tell City (2-7) at Crawford County (0-9)

Perry Central (8-1) at Evansville Mater Dei (6-3)

SECTIONAL 41

Bowman Academy (3-5) at South Central (Union Mills) (2-7)

North Newton (0-8) at Culver (5-4)

Triton (6-3) at Pioneer (2-7)

North Judson (8-1) at South Newton (6-3)

SECTIONAL 42

Clinton Central (0-9) at Traders Point Christian (4-5)

North Vermillion (5-4) at Covington (3-6)

Park Tudor (6-3) at Clinton Prairie (5-4)

Fountain Central (3-6) at Attica (0-9)

SECTIONAL 43

Frontier (4-5) at Taylor (1-8)

West Central (8-1) at Caston (0-9)

Tri-County (2-7) at Tri-Central (3-6)

Carroll (Flora) (8-1) at North White (5-3)

SECTIONAL 44

Fremont (3-6) at South Adams (7-2)

Adams Central (9-0) at Southwood (7-2)

North Miami (4-5) at Madison-Grant (7-2)

Northfield (4-5) at Southern Wells (0-9)

SECTIONAL 45

Union City (2-7) at Sheridan (8-1)

Indiana Deaf (7-1) at Indianapolis Tindley (2-7)

Wes-Del (1-8) at Hagerstown (5-4)

SECTIONAL 46

Knightstown (1-7) at Edinburgh (4-4)

South Decatur (5-4) at Milan (4-5)

North Decatur (9-0) at Tri (8-1)

SECTIONAL 47

South Putnam (7-2) at Indianapolis Lutheran (9-0)

Riverton Parke (7-2) at North Central (Farmersburg) (1-7)

Covenant Christian (6-3) at Parke Heritage (1-8)

SECTIONAL 48

South Spencer (5-4) at Tecumseh (8-0)

Springs Valley (5-4) at Providence (6-2)

West Washington (6-2) at Eastern Greene (2-7)