Adams Central (5-1) at Southern Wells (0-6)

Anderson (1-4) at Indianapolis Tech (4-2)

Batesville (3-3) at Greensburg (1-3)

Bedford North Lawrence (3-3) at Floyd Central (1-5)

Beech Grove (2-4) at Indianapolis Ritter (0-6)

Bloomington South (6-0) at Columbus North (3-3)

Bluffton (2-4) at Heritage (2-4)

Boone Grove (0-4) at Griffith (2-4)

Boonville (0-5) at Princeton (2-4)

Bowman Academy (0-5) at Lake Station (1-3)

Brebeuf Jesuit (5-1) at Terre Haute South (0-6)

Cambridge City Lincoln (0-3) at Union City (4-2)

Carmel (5-1) at Ben Davis (2-4)

Cascade (2-4) at Speedway (5-1)

Castle (5-1) at Jasper (6-0)

Centerville (5-0) at Union County (3-2)

Charlestown (4-2) at Corydon Central (0-5)

Churubusco (4-2) at Central Noble (6-0)

Clinton Central (2-4) at Carroll (Flora) (5-1)

Clinton Prairie (2-3) at Taylor (0-2)

Columbus East (2-4) at Indianapolis Chatard (2-4)

Concord (5-1) at Plymouth (0-6)

Connersville (1-5) at East Central (5-1)

Cooper (Ky.) at Madison (3-3)

Covenant Christian (4-2) at Clarksville (1-5)

Covington (4-2) at Attica (0-3)

Crawfordsville (0-6) at Lebanon (3-3)

Culver (1-3) at Caston (2-4)

Culver Academy (4-2) at Woodlan (3-3)

Danville (5-1) at Frankfort (2-3)

Decatur Central (5-1) at Greenwood (2-4)

Delta (4-2) at Pendleton Heights (3-3)

East Chicago Central (1-4) at Gary West (3-2)

East Noble (3-2) at Columbia City (4-2)

Eastbrook (6-0) at Blackford (1-5)

Eastern (Greentown) (5-1) at Tri-Central (2-4)

Eastern (Pekin) (0-3) at Salem (3-1)

Eastern Greene (1-5) at Owen Valley (5-1)

Eastside (6-0) at Fremont (2-4)

Elwood (0-5) at Madison-Grant (2-4)

Evansville Harrison (1-5) at Evansville Central (1-5)

Evansville Mater Dei (4-2) at Evansville Bosse (2-4)

Evansville Memorial (5-1) at Evansville Reitz (2-4)

Fairfield (2-4) at Garrett (3-3)

Forest Park (2-4) at North Posey (5-1)

Fort Wayne Concordia (1-5) at Fort Wayne Wayne (1-5)

Fort Wayne Luers (6-0) at Fort Wayne Dwenger (4-2)

Fort Wayne North (1-5) at Fort Wayne South (1-4)

Fort Wayne Snider (4-1) at Fort Wayne Northrop (2-4)

Fountain Central (3-3) at South Vermillion (2-4)

Franklin (1-5) at Plainfield (3-3)

Franklin Central (4-2) at Fishers (4-2)

Franklin County (4-2) at South Dearborn (4-2)

Frontier (0-6) at Tri-County (0-5)

Gibson Southern (5-1) at Mount Vernon (Posey) (6-0)

Goshen (2-4) at Northridge (4-2)

Greencastle (4-2) at Cloverdale (0-5)

Greenfield-Central (3-3) at Yorktown (4-2)

Guerin Catholic (1-5) at Northview (4-1)

Hagerstown (1-4) at Winchester (2-4)

Hamilton Heights (4-2) at Tipton (6-0)

Hammond Central (1-5) at Hammond Morton (1-5)

Hammond Noll (1-3) at Wheeler (4-1)

Hanover Central (5-1) at Whiting (2-4)

Harrison (West Lafayette) (5-1) at McCutcheon (0-6)

Heritage Hills (4-2) at Washington (0-5)

Highland (3-3) at Lowell (3-3)

Homestead (4-2) at Carroll (Fort Wayne) (5-1)

Indian Creek (2-4) at Brownstown Central (6-0)

Indianapolis Attucks (2-3) at Indianapolis Shortridge (2-2)

Indianapolis Cathedral (6-0) at Cincinnati LaSalle (Ohio)

Indianapolis Lutheran (6-0) at Monrovia (5-1)

Indianapolis Roncalli (6-0) at Bloomington North (5-1)

Indianapolis Scecina (3-3) at Triton Central (4-2)

Indianapolis Tindley (2-3) at Wes-Del (0-5)

Jay County (3-3) at South Adams (4-2)

Jeffersonville (2-3) at New Albany (3-3)

Kankakee Valley (3-3) at Hobart (3-3)

Knox (1-5) at Pioneer (4-2)

Lafayette Central Catholic (3-3) at Twin Lakes (2-4)

Lafayette Jeff (3-3) at Richmond (1-5)

Lake Central (3-3) at Chesterton (5-1)

Lakeland (2-4) at West Noble (3-3)

Lapel (5-1) at Heritage Christian (6-0)

LaPorte (2-4) at Crown Point (3-3)

LaVille (4-1) at John Glenn (3-3)

Lawrence Central (2-4) at North Central (Indianapolis) (0-6)

Lawrenceburg (5-1) at Rushville (0-6)

Leo (6-0) at Huntington North (2-4)

Linton-Stockton (6-0) at North Knox (5-1)

Logansport (5-0) at Kokomo (5-1)

Manchester (2-3) at Whitko (1-5)

Martinsville (4-2) at Perry Meridian (2-4)

Merrillville (6-0) at Valparaiso (6-0)

Milan (2-4) at Providence (2-4)

Mishawaka Marian (3-3) at Angola (2-4)

Mississinewa (3-2) at Alexandria (3-2)

Mitchell (3-2) at Scottsburg (4-2)

Monroe Central (6-0) at Eastern Hancock (4-2)

Mount Vernon (Fortville) (5-1) at New Castle (2-4)

Muncie Central (1-5) at Marion (2-3)

Munster (2-4) at Andrean (4-2)

New Haven (2-4) at Bellmont (0-6)

Noblesville (2-4) at Hamilton Southeastern (5-1)

North Daviess (4-2) at North Decatur (1-4)

North Judson (4-2) at Triton (3-3)

North Miami (0-6) at Wabash (0-5)

North Newton (3-3) at Delphi (4-2)

North Putnam (1-4) at West Vigo (1-3)

North White (2-2) at South Newton (3-3)

Northfield (4-2) at Rochester (3-1)

NorthWood (4-2) at Mishawaka (4-2)

Norwell (5-1) at DeKalb (1-5)

Oak Hill (4-2) at Frankton (2-4)

Oldenburg Academy (0-3) at Christel House Manual (1-4)

Paoli (3-1) at Crawford County (2-2)

Parke Heritage (4-2) at North Vermillion (3-3)

Phalen Academy (1-4) at Park Tudor (4-2)

Pike (0-6) at Center Grove (6-0)

Pike Central (1-3) at Tell City (3-3)

Portage (1-5) at Michigan City (3-3)

Prairie Heights (2-4) at Bremen (3-3)

Purdue Polytechnic (1-5) at Indianapolis Washington (1-4)

Rensselaer Central (3-3) at Benton Central (0-4)

River Forest (3-2) at South Central (Union Mills) (1-3)

Riverton Parke (2-3) at North Central (Farmersburg) (1-4)

Seymour (1-4) at Jennings County (1-5)

Shelbyville (1-2) at New Palestine (3-3)

Shenandoah (3-2) at Northeastern (3-3)

Sheridan (4-2) at Seeger (4-2)

Silver Creek (3-2) at North Harrison (2-4)

South Bend Clay (0-6) at Calumet (5-1)

South Bend Riley (1-3) at New Prairie (5-1)

South Bend St. Joseph (2-4) at Penn (2-4)

South Bend Washington (2-2) at Jimtown (4-2)

South Putnam (5-1) at Brown County (3-3)

Southridge (3-3) at South Spencer (3-3)

Southside HomeSchool at Rock Creek Academy (1-4)

Southwood (3-3) at Peru (3-2)

Sullivan (4-2) at Edgewood (1-4)

Switzerland County (1-4) at South Decatur (0-4)

Tecumseh (1-4) at Springs Valley (4-1)

Terre Haute North (2-4) at Southport (0-6)

Tippecanoe Valley (6-0) at Maconaquah (2-2)

Traders Point Christian (2-4) at Edinburgh (4-2)

Tri (4-2) at Knightstown (1-4)

Tri-West (4-2) at North Montgomery (2-2)

Vincennes Lincoln (1-5) at Evansville North (3-3)

Warren Central (5-1) at Lawrence North (4-1)

Wawasee (1-5) at Warsaw (5-1)

West Lafayette (6-0) at Lewis Cass (2-3)

West Washington (2-2) at Perry Central (5-1)

Western (4-2) at Northwestern (0-5)

Western Boone (4-2) at Southmont (5-1)

Westfield (5-1) at Avon (0-6)

Whiteland (2-3) at Mooresville (5-1)

Winamac (4-0) at West Central (1-5)

Zionsville (3-3) at Brownsburg (4-2)