Adams Central (6-1) at Bluffton (3-4)

Attica (0-4) at South Newton (3-4)

Avon (0-7) at Zionsville (3-4)

Ben Davis (2-5) at Lawrence Central (3-4)

Benton Central (0-5) at Lafayette Central Catholic (4-3)

Bowman Academy (0-6) at South Bend Washington (2-3)

Bremen (4-3) at South Bend Riley (1-3)

Brown County (3-4) at North Putnam (1-5)

Brownsburg (5-2) at Noblesville (2-5)

Calumet (6-1) at River Forest (3-3)

Cambridge City Lincoln (0-3) at Winchester (3-4)

Carroll (Flora) (6-1) at Clinton Prairie (3-3)

Carroll (Fort Wayne) (6-1) at Fort Wayne Concordia (1-6)

Castle (5-2) at Evansville Central (2-5)

Caston (2-5) at Winamac (5-0)

Central Noble (6-1) at Eastside (7-0)

Columbia City (4-3) at Leo (7-0)

Columbus East (2-5) at Jeffersonville (2-4)

Columbus North (4-3) at Bloomington North (5-2)

Covenant Christian (5-2) at Park Tudor (5-2)

Crawford County (2-3) at West Washington (2-3)

Crawfordsville (0-7) at Tri-West (5-2)

Crown Point (4-3) at Chesterton (6-1)

DeKalb (1-6) at Bellmont (0-7)

Delphi (4-3) at Clinton Central (2-5)

Delta (4-3) at Greenfield-Central (4-3)

East Central (6-1) at Guerin Catholic (1-6)

Eastbrook (6-0) at Elwood (0-6)

Eastern Hancock (4-3) at Shenandoah (4-2)

Edgewood (1-5) at Northview (5-1)

Elkhart (3-3) at Mishawaka Marian (4-3)

Evansville Bosse (2-5) at Evansville Reitz (2-5)

Evansville Mater Dei (5-2) at Evansville Harrison (1-6)

Evansville North (4-3) at Jasper (7-0)

Fairfield (3-4) at Lakeland (3-4)

Fishers (5-2) at Westfield (6-1)

Fort Wayne Dwenger (4-3) at Fort Wayne Snider (5-1)

Fort Wayne Northrop (2-5) at Fort Wayne North (2-5)

Fort Wayne South (1-5) at Fort Wayne Luers (7-0)

Fort Wayne Wayne (2-5) at Homestead (4-3)

Franklin Central (4-3) at Hamilton Southeastern (6-1)

Franklin County (4-3) at Batesville (4-3)

Frankton (2-5) at Madison-Grant (3-4)

Fremont (2-5) at Prairie Heights (2-5)

Garrett (3-4) at Angola (2-5)

Gary West (4-2) at Hammond Central (1-6)

Gibson Southern (6-1) at Princeton (2-5)

Goshen (2-5) at Plymouth (0-7)

Greensburg (1-4) at Milan (2-5)

Greenwood (2-5) at Franklin (2-5)

Heritage (2-5) at Southern Wells (0-7)

Heritage Christian (7-0) at Indianapolis Tindley (3-3)

Hobart (4-3) at Highland (3-4)

Huntington North (2-5) at Norwell (6-1)

Indian Creek (2-5) at Sullivan (5-2)

Indianapolis Cathedral (7-0) at Brebeuf Jesuit (6-1)

Indianapolis Chatard (3-4) at Terre Haute North (3-4)

Indianapolis Ritter (0-7) at Indianapolis Scecina (4-3)

Indianapolis Roncalli (7-0) at Cincinnati Elder (Ohio)

Indianapolis Shortridge (2-3) at South Putnam (6-1)

Indianapolis Washington (2-4) at Indianapolis Attucks (3-3)

Jay County (3-4) at Lapel (5-2)

Jennings County (1-6) at Floyd Central (2-5)

Kankakee Valley (3-4) at Andrean (5-2)

Kokomo (6-1) at Harrison (West Lafayette) (6-1)

Lake Station (2-3) at Boone Grove (0-5)

LaVille (5-1) at North Judson (5-2)

Lawrence North (5-1) at Center Grove (7-0)

Lawrenceburg (6-1) at Connersville (1-6)

Lewis Cass (2-4) at Hamilton Heights (4-3)

Linton-Stockton (7-0) at Eastern Greene (1-6)

Logansport (5-1) at Lafayette Jeff (4-3)

Lowell (4-3) at Munster (2-5)

Maconaquah (2-3) at Manchester (3-3)

Madison (3-4) at Bedford North Lawrence (3-4)

Marion (3-3) at Indianapolis Tech (4-3)

McCutcheon (0-6) at Muncie Central (1-6)

Merrillville (7-0) at Lake Central (3-4)

Michigan City (4-3) at LaPorte (2-5)

Mishawaka (5-2) at Wawasee (1-6)

Mississinewa (4-2) at Blackford (1-5)

Monrovia (5-2) at Cascade (2-5)

Mooresville (5-2) at Martinsville (5-2)

Mount Vernon (Fortville) (6-1) at Shelbyville (1-3)

New Albany (4-3) at Seymour (2-4)

New Castle (2-5) at New Palestine (4-3)

New Haven (3-4) at East Noble (4-2)

North Central (Indianapolis) (0-7) at Pike (0-7)

North Daviess (4-3) at North Knox (5-2)

North Montgomery (2-3) at Frankfort (2-4)

North Newton (4-3) at North White (3-2)

North Posey (6-1) at Mount Vernon (Posey) (6-1)

North Vermillion (3-4) at Fountain Central (3-4)

Northeastern (3-4) at Knightstown (1-5)

Northridge (5-2) at Concord (6-1)

NorthWood (4-3) at Warsaw (6-1)

Oak Hill (5-2) at Alexandria (3-3)

Oldenburg Academy (0-4) at South Decatur (0-5)

Paoli (4-1) at Mitchell (3-3)

Pendleton Heights (4-3) at Yorktown (4-3)

Penn (3-4) at New Prairie (6-1)

Perry Central (6-1) at Springs Valley (5-1)

Perry Meridian (2-5) at Decatur Central (6-1)

Peru (4-2) at Northfield (5-2)

Pike Central (1-4) at Forest Park (2-5)

Pioneer (5-2) at Culver (2-3)

Plainfield (3-4) at Whiteland (3-3)

Providence (3-4) at Corydon Central (0-6)

Purdue Polytechnic (1-6) at Monroe Central (7-0)

Rensselaer Central (4-3) at Northwestern (0-6)

Richmond (1-6) at Anderson (1-4)

Riverton Parke (2-4) at Parke Heritage (5-2)

Rochester (3-2) at North Miami (0-7)

Rock Creek Academy (1-5) at Edinburgh (4-3)

Rushville (0-7) at South Dearborn (5-2)

Salem (4-1) at Charlestown (5-2)

Scottsburg (5-2) at Eastern (Pekin) (0-4)

Sheridan (5-2) at Eastern (Greentown) (6-1)

Silver Creek (4-2) at Brownstown Central (7-0)

South Adams (5-2) at Woodlan (3-4)

South Bend Adams (3-3) at Jimtown (5-2)

South Bend Clay (0-7) at John Glenn (3-4)

South Bend St. Joseph (2-5) at Culver Academy (5-2)

South Spencer (3-4) at North Harrison (2-5)

South Vermillion (3-4) at Seeger (4-3)

Southmont (5-2) at Lebanon (4-3)

Southport (0-7) at Terre Haute South (0-7)

Southridge (4-3) at Heritage Hills (5-2)

Speedway (6-1) at Indianapolis Lutheran (7-0)

Switzerland County (2-4) at North Decatur (2-4)

Taylor (0-3) at Tri-Central (2-5)

Tell City (4-3) at Tecumseh (1-5)

Tippecanoe Valley (7-0) at Wabash (1-5)

Tipton (7-0) at Western (5-2)

Traders Point Christian (3-4) at North Central (Farmersburg) (2-4)

Tri (5-2) at Hagerstown (1-5)

Tri-County (0-6) at Covington (5-2)

Triton (3-4) at Knox (1-6)

Triton Central (4-3) at Beech Grove (3-4)

Twin Lakes (2-5) at West Lafayette (7-0)

Union City (4-2) at Centerville (6-0)

Union County (3-3) at Wes-Del (0-6)

Valparaiso (6-1) at Portage (1-6)

Vincennes Lincoln (1-6) at Evansville Memorial (6-1)

Warren Central (5-2) at Carmel (6-1)

Washington (0-6) at Boonville (1-5)

West Central (1-6) at Frontier (1-6)

West Noble (3-4) at Churubusco (5-2)

West Vigo (2-3) at Cloverdale (0-6)

Western Boone (5-2) at Danville (6-1)

Wheeler (5-1) at Hanover Central (6-1)

Whiting (2-5) at Griffith (3-4)

Whitko (1-6) at Southwood (3-4)

Owen Valley (6-1) at Greencastle (5-2)